MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#43713

2015-03-21 14:38

SLEDOVAL JSEM KOVACIKA V PORADU MATE SLOVO A NESTACIL SE DIVIT.   O UKRAJINE MA JASNO - ODZBROJIT OBE STRANY, ABY SE PREDESLO OBETEM NA ZIVOTECH.  JE NEPRIPUSTNE, VYVAZET DEMOKRACII PODLE VLASTNICH PREDSTAV DO JINYCH ZEMI - KDO NAS SE PTAL V LETECH 1948 AZ 1989, JESTLI SE NAM LIBI PREDSTAVY RUSKA ?   ZACATKEM PROSINCE 1989 JSME ZALOZILI OF A KOVACIK SE VETREL NA NASE SHROMAZDENI.  NA OTAZKU ZDA SI STALE MYSLI, ZE SRPEN 1968 BYLA BRATRSKA POMOC, NEBO OKUPACE, ZACAL MLUVIT O KONTRAREVOLUCI.  TENTO CLOVEK V ZIVOTE NIKDE NEPRACOVAL.  BYL OKRESNIM IDEOLOGEM KSC, ZIVIL SE POUZE HUBOU.  ON BY MEL BYT VDECNY A KAZDY DEN DEKOVAT, ZE PRISLA SAMETOVA REVOLUCE.  JEMU VELMI POMOHLA .  SOUDRUZI SI HO HNED ZVOLILI DO PARLAMENTU A SMRDI TAM DODNES !!!!!!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#43792 Re:

2015-03-22 06:03:03

#43713: -  

 Viděl jsem Kováčika v pořadu "Máte slovo" a také na servru "aktualne.cz". Nemá to chybu.

Děkuji vám, pohladil jste moji duši svým příspěvkem do diskuze.

Zakládal jsem OF v malém, ale významném státním úřadě. Hned se přihlásilo 99% komunistů s tím, že se jedná o občanské fórum, a tedy je otevřeno i pro ně. Nedovedete si představit ty schůze OF, kde převahu měli komunisté. Jsem rád, že jsem to tehdy uřídil. Nejhorší byla rána do zad od bývalého komunisty a předsedy vlády ČR, pozdějšího šéfa Senátu PČR za KDU-ČSL, když prohlásil v TV, že slyší trávu růst. Hned druhý den komunisté ožili jako pokropení živou vodou.

Odnesl jsem tu dobu infarktem, ale nelituji.