MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#42805 Re: Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také dlou

2015-03-15 10:04

#42802: - Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také dlouhý) 

Kdo se nad projevem zamyslel, musí s prezidentem jenom souhlasit.Nepřebírejte myšlení a jednání politologů,kteří mají svůj záměr proč to vysvětluji jinak.Máme svůj rozum ale musíme se taky zajímat aby jsme mměli informace a podle toho hodnotili.Nenechme si vnutit něco o čem nevíme zda je to správné ale zjištujme a lidi kteří mají zajem vyvolat chaos dát do pozadí .Je to jenom v nás. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#42813 Re: Re: Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také

2015-03-15 11:08:07

#42805: - Re: Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také dlou 

 Nejdřív mluvte za sebe a ne za druhé a pak je potřeba tedy napsat stejně přehledně jako já, v čem se supredebilem Milošem Zemanem souhlasíte. Neváhejte a pište, rád si to přečtu, je také potřeba, stejně jako já uvedl argumenty, proč jej považuji za superdebila, uvést argumenty, proč s ním souhlasíte. 


Nepřihlášený uživatel

#42815 Re: Re: Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také

2015-03-15 11:13:15

#42805: - Re: Komentovaný projev Miloše Zemana (je to bohužel dlouhé, neb "projev" Miloše Zemana byl také dlou 

 Hlavně si povšimněte, kdy jsem onen komentář napsal. Dávno přek kterýmkoliv politologolem. Prvnví můj komentář, který se od toho stávající jsem v této diskusi zveřejnil 3 hodiny potom, co supedebil ty svoje bláboly navykládal.