MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Edita

#40376 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-27 07:16

#40372: Káča - Re: Re: Re: Re:  

 Zemanoidi jsou lidé primitivní, přízemní,viz Káča2. Měli by si psát na své petici, ale tam je nuda,tak se cpou sem a dokáží jen urážet, argumenty jim chybí. Ožralý zeman Ovar na Hrad nepatří, a není to náš prezident!!!! je to ostuda této republiky!

Odpovědi

Káča

#40387 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-27 08:14:12

#40376: Edita - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Dobrý den,Edito.Nějak už nenacházím slova,která by dokázala příznačně vystihnout Zemana a zemandrtálce.Jsou bahnem naší společnosti,špínou našeho státu a výkalem naší země.Zvedá se mi žaludek z hajzla,který se opije,místo toho,aby vyhlásil státní smutek.Z hajzla,který si dovolí určitým skupinám obyvatel přát smrt.Chce se mi zvracet i z toho,že jeho příznivci dýchají stejný vzduch,jako já.Je mi z nich zle!Mějte krásný den,Káča.


Nepřihlášený uživatel

#40400 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-27 09:20:55

#40376: Edita - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Primitivní jsou spíš havloidi. Neschopni udělat si vlastní názor na věc a jen bezmyšlenkovitě přebírají, co jim naservírujou média. Kdyby na ČT řekli "jděte se oběsit, ať uvolníte prostor imigrantům", havloidi by svorně šli, aniž by o tom přemýšleli. To je vrchol idiotství. To už nejsou lidi ti pohrobci Havla, ale zombie.