Za zastavení a potrestání exekutorské mafie

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#21

2015-02-17 16:23

jsem znechucena postupem a tím jak se chovají k nám obyčejným lidem. Pro pár tisíc udělají cokoliv jen aby nás odepsali a neštítí se ani vyhrožova. jen mě zaráží kolik známých herců,sportovců či zpěváků má exekuci a po nich nikdo nejde proč jen my obyčejní lidé to musíme odnášet? Hlavně bych chtěla upozornit na pana Vránu a jeho vykonavatele pan Doleželíka ty jdou přes mrtvoly a servitky si neberou :( Tak pozor na ně

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2018-02-07 19:17:55

#21: -  

Dobrý den, reaguji na předešlý příspěvek. Příští týden to budou tři roky co jsem osobně poznal Vránova vykonavatele Ing. Doleželíka, jeho styl chování zcela odpovídal praktikám Gestapa či StB, on byl ten "zlý" zatímco jeho pohůnek, myslím že se jmenoval Kašpárek, byl ten "hodný". Zrovna jsem byl v práci když mi přítelkyně která byla v té době na mateřské s jednoletými dvojčaty volala že máme neohlášenou návštěvu. Vyhrožování, neomalené chování, psychický nátlak, prohledávání všech místností v domě včetně dětského pokoje, skříní s prádlem, nočních stolků, oblepování a sepisování bezcenných krámů i hodnotných věcí,... Když ze mne nevyrazili požadovanou sumu tak si po pár hodinách řádění odvezli pár věcí z nichž asi polovina ani nebyla mých s tím že si večer přijedou buď pro peníze nebo si odvezou auta. V té době jsem měl rozjednanou insolvenci, firma která pro mne zpracovávala podklady pro podání návrhu byla s úřadem pana Vrány v kontaktu, byla zajímavé že zrovna když jsem sehnal potřebné podklady pro podání a chystal se během dvou dnů ohlásit osobní bankrot tak u mne zazvonili Vránovci, i když jsem urychleně druhý den podal insolvenční návrh zkoušeli ze mne i nadále v té době už protizákonně dostat různě vysoké částky s tím že mi potom vrátí třeba jedno auto nebo nějaké věci, nedal jsem jim ani korunu, takže jsem byl aspoň obviněn že jsem jim zničil botičku kterou mi ledabyle nasadili na kolo u auta, policie přijela, nevzpomíná se na to moc hezky.

Nakonec vše dopadlo dobře, osobní bankrot mi byl schválen a splácím dluhy, banka která na mne Vránovce poslala si nakonec ani nepodala přihlášku k ins. řízení takže pokud zbylé dluhy aspoň z 50% splatím tak má banka nejspíš smůlu, a nejedná se o nějaké drobné, všechny věci i obě postarší auta jsem si po půl roce vyzvedl ze skladu u Přerova, ale něco podobného bych už rozhodně zažít nechtěl, to ponížení, pocit bezmoci a jednání jak se zločincem nikomu nepřeji. Jen panu Doleželíkovi se divím že mu není na zvracení ze sebe samého, dělat takovouto "práci" to chce silný žaludek...:-(

                                    Všem kteří mají podobnou zkušenost přeji hodně štěstí a pevné nervy

                                                                                                                  Tomáš  Liberecko