MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#37908 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brno: 14.2. v 16:00 na Moravském náměstí (před kinem Scala)

2015-02-10 00:02

#37907: Muslim - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brno: 14.2. v 16:00 na Moravském náměstí (před kinem Scala) 

Dobre,musim se priznat ze nerozumim dobre tomu o co v Srebenici slo.Muzete byt slusny clovek,pravdepodobne jste ale i kdybych se pokusil nezatahovat moji krestanskou viru do debaty a i kdyz vsichni muslimove nejsou spatni tak proc ty vrahy kteri se ohaneji vasim Mohamedem nesrovnate tak jak to nyni delaji Jordanci.Nenavist zatim jde od Vas ne od krestanu a zidu. 

Odpovědi

Muslim

#37909 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brno: 14.2. v 16:00 na Moravském náměstí (před kinem Sca

2015-02-10 00:21:57

#37908: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Brno: 14.2. v 16:00 na Moravském náměstí (před kinem Scala) 

 Nemám s jakýmkoli jiným náboženstvím problém ani s ateismem. A ani já jsem neměl problém s nikým těch 20 let, co žiju tady v Čechách, jen mě prostě štve, že já i mnoho mých známých, kteří jsme utekli před válkou, jsme teď odsuzováni za naše vyznání. Co se týče toho, že existují radikální skupiny, které vraždí nevinné, je pro mě nepochopitelné a zarážející, ale já s tím můžu udělat to, a také to to dělám, že to odsuzuji. A musím dodat, že kromě Jordánska se do bojů zapojují i jiné arabské země.