MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#37602 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-07 20:17

#37593: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vy zrůdo, raději už nic nikam nepiště. Nevíte vůbec nic. Koncentrák připravil o život 5 lidí z naší rodiny. Je mi z Vás špatně !!!!

Odpovědi

Káča

#37604 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-07 20:52:48

#37602: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je mi velmi líto,že Vaši příbuzní přišli v koncentračním táboře o život.A o to víc mě mrzí,že pak musíte číst příspěvky od těchto lidských paskvilů.Vůbec se těmito zrůdami nenechte vyprovokovat.Jsou to jedinci,kteří ve svém ubohém životě nic nedokázali,a tak se snaží alespoň škodit a ubližovat.Tito ubožáci se na nic víc nezmůžou! .. Můj praprastrýc se z koncentračního tábora také nevrátil.A takových rodin je tady spousta.My Vaše rozhořčení naprosto chápeme.A ten lidský odpad,který píše takovéto zrůdnosti,naprosto ignorujte!Přeji klidný večer,Káča

 


Nepřihlášený uživatel

#37605 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-07 20:54:52

#37602: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Proboha co je to za lidsky odpad ?  Zpochybnovat holokaust, koncentraky je demagogii nejhrubsiho zrna !  Vysvetli mi, tyto nelidske zrudy, jak vznikly fotografie, na kterych jsou hromady mrtvol vyhublych na kost ?  Asi lziva propaganda USA.  Vzdy jsem si myslela, ze nejvetsimi lhari byli a jsou komuniste.  Ale vidim, ze se najdou exoti, kteri je jeste prekonaji !


Nepřihlášený uživatel

#37625 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-08 09:10:48

#37602: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Je to idiot, nezatěžujte se s takovými lidmi. Navíc páchá tresný čin, popírání holokaustu je trestné nejen v EU. 


Nepřihlášený uživatel

#37654 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-08 11:14:24

#37602: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kdyby se chovali loajálně, nemuselo se jim nic stát. Jestliže ale na černo zabíjeli prasata a jinou domácí faunu za účelem prodeje a tak parazitovali na zásobování obyvatelstva v období, kdy bylo Německo ohrožováno židobolševickými hordami a plutokraty, byli přísně, ale spravedlivě potrestáni.