MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#37454

2015-02-06 16:06

Milá lumpenkavárno,mám dotaz.. Nezdá se Vám,že média jen velmi málo informují o protizemanovské petici a protestech proti zemanostupiditám?Téměř v celé České republice se nemluví o ničem jiném,než o Zemanovi,ale média,i ta soukromá,mlčí.Vzhledem k tomu,že se vlna nesouhlasu se zemanovýroky už téměř změnila v tsunami,mi to připadá dost zvláštní.Jakoby o tom "někdo" zakázal mluvit.Je to jen můj subjektivní pocit nebo to cítíte stejně??? Káča

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#37469 Re:

2015-02-06 17:25:33

#37454: Káča -  

Zdravím Kačenko,  také mám pocit, že se o " nás nesmí mluvit a psát ", máme bohužel takovou  " skrytou totalitu "...   Ale o petici ví a často na ní chodí hoooodně lidí...  Dokonce nově vím, že ji podepsalo i pár voličů MZ... Bylo by dobré, kdyby tu podpisy přibývaly, ač jsou jen symbolické .... 


Nepřihlášený uživatel

#37471 Re:

2015-02-06 17:38:21

#37454: Káča -  

Kaco, Kacenko, Vy jste nepoucitelna.  Jaky zakaz ?  Vy nevidite, ze media informuji naprosto objektivne ? Vzdyt davaji prostor i nam, clenum Lumpenkavarny. Pouze zemandrtalci je obvinuji ze zaujatosti. Mozna pravem, vsichni prece vime, ze ceska media jsou podplacena USA.  Ale pssst, to je nase tajemstvi. Pa