MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Arana

#35784

2015-01-28 21:23

to so tady pice oni by ti nejdriv zakazali sproste mluvit pak presidentovi pak rusum ve varech rusky kurvy a za chvilu i nam by zakazali mluvit po nasem mrdky tady ty bile vyjebane furt ze se tady zavola zeman nebo co tak at mu pica zavola mobilem a nesere se do mne vis ze mam pak nervy kdyz mne drazdi takovy bily buzerant jako byli ty ucitelky dycky ve skole

Odpovědi

Laco

#35787 Re:

2015-01-28 21:30:10

#35784: Arana -  

 jo ja vim ze sou to nejvetsi svine ty cestinarky me nesel nikdy pravopis jedna takova pica mi rekla ve skole stopni si stojko a pod k tabuli ja sem rekl vykurmi curaka pico a ona mne pak uz nevyvolala tak my to nede psat dobre cesky     ona chodila ale kourit curaky vecer do kavarny a pak uz na to rano ode mne nemela chut to mi rikal starsi bracha no ja vim ze kdys vysajes geca hodne tak chce se pak z toho blit ale tenkrat sem byl malej a nevedel sem to ted uz vim proc mi nevyhulila

Demokrat

#35790 Re:

2015-01-28 21:33:46

#35784: Arana -  

Soudružko Arano to nemůže mluvit  veřejně jak na našich komunistických schůzích nebo když lezete do postele se soudruhem Kováčikem. To jste špatně pochopila soudružko důvod proč jste byla tímto vysoce odpovědným a důležítým úkolem pověřena. Tady máte žehlit idiocii soudruha generalisima Miloše Zemana. Když tu budete psát takové sprosťárny, tak bude občanům brzo zřejmé, že je generalisimus soudruh Miloš Zeman naprosto stejnou zrůdou jako Gottwald a pak by se vám mohlo stát, bychom vám my souddruzi předvedli co dokážeme. Čest soudružko čest a pokud ležeš do postele s Grebeníčkem s tímto slovníkem, tato proboha neprezentuj soudružko na veřejnosti, to pak my komunisti budeme snadno identifikovatelní jako zvrhlící. Tedy ještě jednou čest, čest soudružko a polepši se.