Svoboda tuningu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#62 Re: myšlenka

2015-01-26 15:39

#6: Jan Jurajda - myšlenka 

 dobra myslenka ale za me jedna otazka jelikoz papiry teprve delam auto mam  najity o naraznikach prahach kridlu litakach a lepsich brzdach+ladaku mam cenovou predstavu ale jelikoz vetsinu kes vrazim do auta a dile budu schanet postupne a pak az menit za origose tak to myslite jako  koupim prahy snizim to buch technicka hodim ladak  predni naraznik buch technicka a na urad? ne ze bych mel neco proti ale jelikoz nebudu mit penize na dokonceni uprav tak mi ma auto stat jen proto ze nemam penez na rozhazovani? auto si poridim za nejakym ucelem ne aby mi trcelo rok a pul v garazi nb pred barakem a ja jezdil busem a urcite nebudu tak dlouho setrit peniize...

Odpovědi

Jan Jurajda

#65 Re: Re: myšlenka

2015-01-26 21:35:19

#62: - Re: myšlenka 

 pokud by se delaly kontroly uprav na stk tak by to se samotnou technickou nemelo nic spolecneho ... zkontrolovala by se kvalita provedeni, pevnost, funcnost a rovnou by ti to do toho TP zapsaly + by si dostal certifikat o provedenych upravach do ktereho by se taky dalo casem dopisovat ... problem vyresen vse na jednom miste a cenove by to bylo treba na pocet kontrolovanych uprav bo co ja vim