MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Káča

#33328 Re:

2015-01-18 12:29

#33327: Asenad -  

 Jsem,jak říkáte,"Havlistka"a také,ač obyvatelka malé vesničky,hrdá členka "pražské lumperkavárny".Nikdy jsem si nemyslela,že by se snad svět točil kolem mě.Naopak,jsem to já,která se točí kolem ostatních.Jak už jsem zde jednou zmínila,jsem totiž empatická samaritánka.Jediný,kdo si myslí,že se svět točí kolem něho a že si může vše dovolit,je vaše modla Zeman.A Vám zřejmě vadí "ta naše demokracie".Dal by jste přednost komunistickému teroru,stejně tak jako ta věčně opilá zrůda na Hradě,která se snaží stáhnout nás zpět do totality a područí Velkého ruského bratra. Káča

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#33337 Re: Re:

2015-01-18 13:28:13

#33328: Káča - Re:  

 ale,ale, prasečí kočkomilka si po alkoholickém léčení a odvykací kůře na pervitin opět začíná o pana presidenta otírat svůj zahnívající čenich...

Ta už tady sraší hezky dlouho, psala sem ty svoje žvásty a čile si dopisovala s tím nedoukem , co o sobě tvrdil, že je od Hodonína a jeho prababičku že oplodnil v maštali sám tatínek pana T.G.Masaryka, jeden panský kočí..

Dokonce tu o ní někdo psal, že nosí na šňůrce na krku kožený váček, ve kterém má uschované papíry na hlavu.

Tak klídek, když sem vypotí nějakou koninu.