MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#32731 Re:

2015-01-15 17:46

#32726: -  

 Ještě bych doplnil, nepochybuji, že bezpečnostní služby o situaci na Hradě velmi intenzivně komunikují s vládou. Nejen proto, že byla zveřejněna schůzka mezi Sobotkou a šéfem BIS. 

Věci se asi hýbou, ale veřejnost není informována. Evidentně probíhají zákulisní jednání i se zločineckou Zemanovou bandou na Hradě a jistě je jim nabízena beztrestnost za to, když Zemana přinutí k abdikaci, ale čas na tokové rozhovory se jistě velmi krátí. 

Z nákupu Mynáře je evidentní, že ale dochází k "výběru investic" do Zemana jeho zločineckou bandou. Provalí se jistě i další "podobné obchody"  a je možné se provalí i kriminální činy z okolí Zemana. 

Jsem ale rozhodně pro, aby občané podpořili své poslance a vyzvali je, aby se odvážně vyjádřili k situaci na Hradě. 

Odpovědi

ŠLECHTIC Z MĚLNÍKA

#32764 Re: Re:

2015-01-15 20:25:14

#32731: - Re:  

 HUMANISTI, ZÍTRA NA NĚJ VYRAZÍME A UVIDÍTE ŽE ODSTOUPÍ. A HNED JMENUJEME PRESIDENTEM PANA KARDINÁLA DUKU NEBO PANA MALÉHO. TO BYL KAMARÁD PANA HAVLA A TEN BY MOHL PRESIDENTOVAT. 

DEJTE MI VĚDĚT KDY A KDE A JÁ PŮJDU NA TOHO ZEMANA S VÁMA. 

NEVÍM JAK JE NA TOM SE ZDRAVÍM PAN KNÍŽE. TO BY BYL NEJLEPŠÍ KANDIDÁT.

TEN BY MOHL ROZPUSTIT PARLAMENT A JMENOVAT DO NĚJ NÁS A TOHO, KOHO BYSME VYBRALI .

A VOLBY AT SI STRČEJI ZA KLOBOUK.