MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#32721

2015-01-15 17:27

Kdo je právně odpovědný za to, že prezident, ač evidentně duševně nemocný, dál setrvává ve své funkci?

Co poslanci,to se neumí k této situaci postavit? To musí zase řešit občané, ač poslanci sedí ve svých funkcích z peněz daňových poplatníků????

Co premiér Sobotka, on neví, jak tuto situaci řešit, kde se informovat, jak docílit toho, aby Zeman byl konečně vyšetřen nezávislými psychiatry?

Co politické strany? S hnutím ANO nelze počítat, Babiš blázna prezidenta potřebuje, ale co ČSSD, křesť.demokraté, co TOP 09?

To je všem jedno, že blázen sedí na Hradě, nebo se bojí o teplá místečka????

Co NBÚ? Je řízen ruskými tajnými službami, nebo mu jde o bezpečnost státu?

Proč ještě Mynář sedí na Hradě bez prověrky???!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#32722 Re:

2015-01-15 17:32:48

#32721: -  

 Je bez nejmenších pochybností, že situaci na Hradě mohou řešit jen poslanci a senátoři a to dokonce jen na společné schůzi. Přesto již dnes nekteří našli odvahu a řekli do steno záznamu, že Zeman zneužívá politickou moc. Je to dobře, ale je nutné pokračovat. Je potřeba svolat společnou schůzi obou komor. 

Já jsem dnes již svým poslanců v této věci psal, bohužel senátorka z mého obvodu nemá uveden e-mail. Jsem ale jednoznačně připraven se k ní objednat v úředních hodinách a svůj požadavek, aby mne skutečně zastupovala, přestože se jedná o socanku a tam to tedy vlastně neočekávám.