MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#28067 Re: Re:

2014-12-31 07:31

#28060: - Re:  

 Asi keď sa niekto profesionálne zaoberá Ruskom resp. Ukrajinou, bolo by smiešne, keby tam bol len prstom na mape:-) a spoliehal sa na informácie od Psaki&Harf:-). Pán profesor na rozdiel od Teba niečo o ruskej/ukrajinskej realite vie, je to politológ, a nevyučuje niekde v Plzni. Ty si iba naivný konzument masových médií, príslušník cieľovej skupiny ich marketingovej stratégie. Problém u vás, cieľových skupín, je, že okrem toho "rýchleho čítania" aktuálně.cz, novinky.cz a Blesku si málokedy namáhate mozog, aby ste do nejakej problematiky vnikli hlbšie. A pán Robinson alebo tie jeho dve kolegyne Ti taký  n e z a u j a t ý  pohľad ponúkli a podložili ho argumentami - Ty svoj očakávaný záver len nepodloženým tvrdením, že P. R. je často v Moskve:-))... a teda čo? No predsaa - je to Putinov agent:-))). Tak som vizionár, alebo nie? :-))))

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#28070 Re: Re: Re:

2014-12-31 07:41:09

#28067: - Re: Re:  

 Ty jsi pouze rusofilní blb.


Nepřihlášený uživatel

#28082 Re: Re: Re:

2014-12-31 08:23:41

#28067: - Re: Re:  

 Nejsi vizionár. Jsi hňup, neboť já jen zprostředkoval těm, kdo neumějí angl. stručný přehled o čem bylo psáno. Žádné své vlastní názory jsem nepřipojoval a o agentoch som nepísal.

Pouze jsem se podivil, že oba články/příspěvky do diskuze pocházejí z jedné Univerzity a zřejmě z jedné katedry.

A rozhodně není férové psát do této diskuze v jiné řeči než češtině. Je to ryze česká záležitost o kterou se svět nezajímá. Ovšem kromě jednoho potrhlého exóta ze Slovenska.