MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#25616 Re: Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?

2014-12-18 08:58

#25615: - Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?  

 Já se cítím rovnoprávně.

 

Nepotřebuji nad sebou žádného "knížete", který by mi radil, co kdy dělat..

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#25618 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?

2014-12-18 09:02:50

#25616: - Re: Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?  

 Vy byste měl pocit méněcenností, kdyby byl na Hradě pan Schwarzenberg? A to o sobě prohlašujete, že máte sebevědomí a že se cítíte "rovnoprávně"? S kým? S alkoholickým komunistickým dementem Milošem Zemanem?

Přečtěte si pionýre vaše bláboly a pak, pokud toho jste schopen se zamyslete, proč jste tu podrnou zrůdu (zrůdné je zneužívat moc na dehonestaci lidí mladých a odvážných, kteří za svou odvahu platí mnohaletým kriminálem) voli. Třeba konečně nahlédnete, že je to jak s tím spotřebitelským úvěrem, co vás málem přivedl k osobnímu bankrotu, prostě jste mu naletěl na ty jeho lži. 


Nepřihlášený uživatel

#25624 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?

2014-12-18 09:40:50

#25616: - Re: Re: Re: Re: Re: Vy si cítíte rovnoprávně s ožralým alkoholovým dementem?  

 Já nepotřebuji nad sebou nikoho, kdo by na mě "dýchal alkoholvé výpary a nemluvil mluvou IV. cenové skupiny"