MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#25581 Re: Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo

2014-12-17 22:22

#25578: - Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo dvo 

Přiznávám se, mám předsudky a Vy jistě uznáte, že kromě mě i zbytek vyspělé Evropy a EU s USA jako celek.

Můj předsudek?

Jsem prostě proti porušování mezinárodního práva, proti anexi území neutrálního státu zemí, která sama jeho neutralitu potvrdila zřetelnou deklarací. Dále se vyhrazuji už jen proti LŽI...,

...kterou zřetelně PRÁVĚ V TOMTO STOLETÍ, může dehonestovat jen ta jedna jediná a skutečná PRAVDA.

P.S. Bohužel nejen žiju, ale i uvažuju podle demokratických a lidskoprávních zásad počátku 21. století.

A vy?

Řeknu Vám to, kolonialismus je výdobytkem 16. soletí a vědci si mysleli, že už skončil v polovině 20. století. Jenže oni "zabudli na Rusko, vieme...?"

A kdo bude platit za porušování historie divnými paradoxy? My, nebo Rusi?

Kdo už platí krvavě penězi i ztrátou ekonomické stability svého hospodářství, a proč? 

Bože můj, co se to jen kolem Vás děje? :-)

Copak to definovat není ve Vašich silách už ani negací Pravdy a negací negace Lži?

Musíte být zoufalý z kohokoli, kdo ještě jakž takž má chuť Vám odpovědět; vypadáte jako fackovací panák, do něhož si s jeho dětsky naivními argumenty, může bouchnout dokonale každý kolemjdoucí a logicky uvažující zde člověk... :-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#25584 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % m

2014-12-17 22:35:19

#25581: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo 

 Bohužel nejen žiju, ale i uvažuju podle demokratických a lidskoprávních zásad počátku 21. století.

Bohužel? To by ste skôr mali byť rád, ak si myslíte, že sa Vám to darí:-)

Ľudskoprávne zásady sú úplne jednoduché. Kresťanské desatoro. A to hovorím ako ateista:-).

 

 


Nepřihlášený uživatel

#25587 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % m

2014-12-17 22:45:53

#25581: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo 

 Musíte být zoufalý z kohokoli, kdo ještě jakž takž má chuť Vám odpovědět; vypadáte jako fackovací panák, do něhož si s jeho dětsky naivními argumenty, může bouchnout dokonale každý kolemjdoucí a logicky uvažující zde člověk... :-)

Vaše obsiahle a trochu zmätené texty obyčajne len tak prebehnem očami, takže mi unikol ten posledný odstavec. Som tu už skoro jediná výnimka, ktorá na ne reaguje. Asi to bude mojím povolaním:-), ktoré ma naučilo jednať trpezlivo so všelijakými exotmi.