MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#25537 Czemu w Polsce nie mamy takich politykow?

2014-12-17 19:25

Bardzo mi sie podoba jak Pan Klaus powiedzial o "spóźnionych bitwach przeciwko komunizmowi i rosyjskiemu imperializmowi". Tak sobie mysle ze tam w Czechach to moze robia przedewszystkim politycy a w mojej ojczyznie to generalnie duza czesc generacji urodzona w latach 50. To sa czesto ludzie kturzy sobie wcale nie krzywdowali w socjalizmie (denerwuje mnie uzywanie komunizmu jako okreslenie tamtej rzeczywistosci, bo kazdy srednio wyksztalcony wie ze nigdy nie mielismy komunizmu Bogu dziekowac ;D), robili bokami jak sie tylko dalo a tu masz babo placek - oni walczyli z komuna! Pewnie kradnac z pracy dlugopisy, worki cementu I sprzedajac po znajomych (co wieksze od pchly a w kieszen wejdzie ;D). Kazdy "fuche" na boku robil I generalnie nie bylo zmartwienia a o ucisku politycznym najlepiej muwia "Alternatywy 4" - oczywiscie nie bylo to prawda dla wszystkich. Znajoma rodzine razem z innymi rodzinami Solidarnosci wyslano do USA na tak zwany "wilczy bilet". Ale takich powaznych przeciwnikuw system chodzacych z "bibula" nie bylo tak wielu. Ja wyjechalem bo szczerze muwiac mialem dosc pijaczkuw pod sklepami I faktu ze wychodzac z domu zawsze musze byc przygotowany na zadyme (z mojej winy - bo ciezko mi bylo przejsc kolo dziadostwa roztrzaskujacego pusta butelke po piwie na chodnik, albo panoszacych sie Cyganuw na zabawie - kturzy wlasnie daja lomot za nic samotnemu Polakowi - a wiadomo o Polaka nikt sie nie wstawi nawet dzisiejszy rzad Rzeczypospolitej!) Pozdrawiam

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#25538 Re: Czemu w Polsce nie mamy takich politykow?

2014-12-17 19:46:12

#25537: - Czemu w Polsce nie mamy takich politykow? 

 Ruský imperialismu aktuálně soudruh Putin předvádí jedna radost a co se týče komunistů, my teď máme jednoho na Hradě, tedy to co vykládá jiný komunista Klaus je vskutku nepodstatné.