Proti změnám v severočeské veřejné dopravě

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-12-11 20:53

Petici podepisuji. S podmínkami nesohlasím. Jsme hodně malí, protože taková velká společnost nebude brát na toto žádný zřetel. Na druhou stranu, co bychom pořád chtěli. V okolních městech to taky tak chodí a lidé fungují normálně. Prostě, my si musíme pořád na něco stěžovat. Dříve jsem jezdila ČSAD, platila jsem jak za sebe, tak za kočárek. Jsme rozmazlení a nejdradši bychom chtěli vše zadarmo. Český národ nezklame - budeme pořád držkovat, ať je ta změna jakákoliv. Možná si trochu protiřečím, ale prostě to tak je!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2014-12-11 21:04:13

#2: -  Přece to není jenom o penězích za kočárek. Dochází k obecnému zdražení a to i u předplatného. Dnes jste měla předplacenku a mohla jezdit jak jste potřebovala, teď to bude těžší. 

 

Anonym

#7 Re:

2014-12-13 22:55:10

#2: -  

 Já jsem z Karviné a tady to tak je a je v tom velký bordel. Když například chcete jet do Orlové tak si musíte koupit zony a jsou tam dvě cesty buď přez doubravu nebo Dětmarovice. Pokud ci chcete koupit všechny zaplatíte +-600Kč pokud si ale koupite jen jízdu autobusem přez jedno z toho platíte 300Kč. Je v tom doslova bordel mě jako cestujícího opravdu nezajímá jestli jedu tou cestou nebo tamtou. Pokud si koupíte obě přeplatíte se pokud jen jednu bude budete moc jezdit jen určitými autobusy a ve výsledku se to skoro ani vůbec nevyplatí. Věřte mi opravdu to normálně nefunguje je to jedna velká zlodějina! Tady v Karviné je ještě například rozdíl pokud jezdíte linkou nebo normální MHD pokud si v lince koupím zónu Karviná tak to platí jen na linku a na normální MHD si jí musíte koupit zase. Veškera autobusová doprava si z lidí jen delá srandu 

Ludva

#20 Re:

2015-01-04 11:02:55

#2: -  Zajímalo by mě kde jinde ve městech to co udělali v Teplicích funguje?To mě opravdu zajímá,jelikož nikde v žádném městě čr se řád a vše společné kolem jízdného řádu neměnilo dost dlouho snad jen kromě Prahy ale to jsme jinde.Platit dvakrát za to že jedu o kus dál než jindy mi přijde dost podlé.Takže je podle vás normální že když budu chtít jet do dubí nebo Hrobu mám naitou měsíční průkazku jen po Teplicích ale jedu do Hrobu tak dám dalších 20kč navíc za to že jedu o 6 stanic dál?Navíc se změnilo úplně vše čísla časy jsou katastrofa atd.A vy tu budete povídat že si stále stěžujeme a chceme vše zadarmo?Se zamyslete než něco napíšete....

 

Dana

#22 Re:

2015-01-04 13:31:41

#2: -  

 Ano, to si protiřečíte :) Služby by se měly zlepšovat (navíc, když se zdražují) a ne se vracet 15 let zpět.