MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#23092 Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 08:13

#23078: - Koukám, že jich je ještě plno zfalšovaných, vlastizrádci 

 Jsou tak zvané IP4 adresy vnější a vnitřní. Adresy vnější jsou směrovatelné internetem, adresy vnitřní musí být nejprve na adresu vnější přeloženy a protože např. poskytoval O2 neposkytuje adresy vnější ale jen vnitřní, znamená to, že všechny počítače použivající O2 poskytovalele, jsou v internetu jako několik vnějších, tedy desítky tisích počítačů komunikují v internetu přes několik adres vnějších, proto onen propastný rozdíl mezi počtem podpisů a počtem IP adres. 

Ale pochybuji, že to pochopíte. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#23095 Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 09:24:30

#23092: - Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 Já o vašem vysvětlení rozdílu nezi počtem podpisů a IP adres naprosto nepochybuji a věřím tomu, že rozdíl je v pořádku .Ale chtěla bych správně porozumět i když jsem jenom uživatelka počítače. Takže  adresu konkrétního počítače tady  zjistit nelze, že?

Prosím vysvětlete mně  jako naprostému laikovi, když máme Wifi připojení a  adresa mého počítače je xxx.xxx. x. 3  ( je to ta vnitřní adresa?) a u dalšího našeho počítače  se liší jen to poslední číslo, jaká adresa se eviduje v této petici, obsahuje stejná čísla, nebo je to nějaké jiné společné číslo (vnější adresa?), nebo jenom část čísel bez toho posledního?