MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

mamasu

#21723 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 14:29

#21705: Barb - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 KGB, StB? .....to už opravdu asi nedám! Chtěli mne ke svazákům, ale nějak se to nedotáhlo. Ale podle Vašeho psaní, bych pro Vás měla místo ministra financí. V práci jsem sehnala kolegy - dělníky a obeznámila je s naším plánem, naslibovala jsem jim že se zasadím o zvýšení platů o 26%, prodloužení dovolené, plně placenou nemocenskou, služební byty, cestovní náhrady ..... rozdala jsem oblíbeným kolegům některé ministerské posty ......a všichni se někam odebrali malovat transparenty "naše holka na Hrad!"

........co říkáte? Je to tak dobře?

 

Odpovědi

Káča

#21728 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 14:39:14

#21723: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mamasu,omlouvám se,že se Vám vměšuji do diskuze.Ale uvědomujete si,že jste právě přiznala,že něco nedáte a v předešlých příspěvcích jste se dvakrát omluvila?Holka,takhle z Vás prezidentka ČR nikdy nebude!Navíc jsem ve Vašich příspěvcích nenašla ani žádné sprosté slovo.Nechci Vás strašit,ale s takovýmto přístupem zůstanete i nadále v kolbence.

Barb

#21729 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 14:42:41

#21723: mamasu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Holka, holka, jste zřejmě ještě hodně mladá. Plně chápu vaši snahu, podpora kolegů je krásná věc, zvláště materiálně vyfutrovaná, ale s opravdovou politikou nemá co dělat, pokud nemáte podporu zmíněných organizací.

Ministra financí bych bral, ale kde vezmete ty miliardy nejprve na kampaň, potom na odměny svých kamarádů?