MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Aseanad

#19757 Re:

2014-11-29 19:19

#19752: Káča -  

 Jistě tím se dá souhlasit ale to samé platí i  na petici od Veleby na podporu Pesidenta

Tam taky se podepisují havloidní hovada.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#19761 Nejdříve vy nebetyčný blb zdůvodněte, proč jste volil komunistického nácka Miloše Zemana a pak se...

2014-11-29 19:25:49

#19757: Aseanad - Re:  

 ....navážejte svými ubohostmi do prezidenta Václava Havla. 

To si skutečně myslíte, že jakémukoliv kritikovi Milloše Zemana stojí za to, aby i jen otevřel petici sepsanou takovým ubožákem jakým je Krkovička, tedy Veleba? 

Ne ti, kdo kritizují Zemana, velmi dobře vědí proč tak činí, jsou schoponi to zformulovat a důvodů až neuvěřitelné množství, od "formálních" za jeho oplzlosti, až po velmi fundované za porušování Ústavy. Tito lidé vskutku nemají ani tu nejmenší potřebu zakládat někde nějaké podivné e-maily, aby napsali nějakou hovadinu do petice naprostého pitomce. 

Káča

#19768 Re: Re:

2014-11-29 19:38:18

#19757: Aseanad - Re:  

 Jelikož mě petice na podporu Zemana nezajímá a na jejích stránkách jsem nebyla,tak tyto informace nemám.Pokud je to skutečně tak,tak mě to mrzí.A mrzí mě i to,že píši slušně a Vy pak ve své odpovědi použijete výraz "havloidní hovada".Já bych si nikdy nedovolila nazvat Vás "zemanovým hovadem".Ach jo...