MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Zdeněk Fík

#18807 Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 20:32

#18793: - Re: většina národa ho volila  

"protože jsem ji chtěl původně podepsat" - nechtěl.

"Neříkala mi vůbec nic" - ani se nedivím.

 "nadávky na imaginírní komunisty" - Vy nejste moc imaginární, ale poměrně konkrétní. Až na ten "hrdinný" nick.

"stupidní výkřiky do tmy ,na které se ani nedá reagovat" - tak proč to děláte?

"Já nejsem..." - já si myslím, že jste.

"ale takové ubohé argumenty bych nepodepsal ani za dolary" - já také ne, ale zadarmo jsem to podepsal. 

"Ta štvanice v médiích na Zemana je už ubohá a směšná" - já se moc nesměju.

"Prakticky každý den se najde někdo,kdo se o něho otře" - to je divné, co? 

"Přitom prezident nedělá zákony ani zahraniční politiku" - ale usilovně se snaží. 

"Komu se asi hodí odpoutávat pozornost od opravdových problémů" - no, schválně... 

"je tady hodně lidí,kteří to myslí upřímně" - bingo - shoda.

"ale také provokatéři,kteří to dělají za nějakým účelem" - souhlasím - shoda.

"Doufám,že se jednoho dne nebudete muset stydět za to,že jste naletěli" - já ne, já ho nevolil.

"sbohem a příjemný rudý pochod na Hrad" - Sbohem, doufám. A díky, užiju si to.

 

P.S. Teď právě dávají v TV Světáky. To jsou panečku dialogy. Tam je spousty odpovědí pro většinu příspěvků výše uvedených a celý film mi tak trochu tuto debatu připomíná. To ta "zaprodaná a všivá média" dala určitě schválně, je to perfektně načasováno. Asi zase nějaká imperialisticko-havloidní provokace. Fuj.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#18813 Re: Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 20:54:40

#18807: Zdeněk Fík - Re: Re: většina národa ho volila  

 Ano Fíku demagogu,vy jste ho odhalil.AŤ žijí protizemanovské pochody s rudými kartami...vpřed...zpátky ni krok...na Hráááááád huráááááá,rudou kartu a kdo má vyloví uschovanou rudou knížku KSČ


Nepřihlášený uživatel

#18822 Re: Re: Re: většina národa ho volila

2014-11-27 21:03:47

#18807: Zdeněk Fík - Re: Re: většina národa ho volila  

... snažte se milý Fíku...ještě dva tisíce hlasů....a pak hurá na Hrad...pochválí vás pánové Bakala,Kalousek a ušlechtilý kníže Kárl,Šafr a ostatní demokritičtí demagogové...kartičky už máte nebo je znovu dostanete ? Kárl na Hrad...