MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18399 Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se tvář

2014-11-26 18:57

#18390: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se tváří, ž 

 Nezdá sa mi, že by ste rusky hovorili obstojne, keď jedným dychom súčasne ste schopný tvrdiť, že Zeman hovorí perfektne rusky. Lebo nehovorí. 

A áno, viem, čo sa deje, lebo po mnohých rokoch ma k sledovaniu toho diania prinútil Majdan. To čo sa tam dialo nebolo vôbec kóšer, to sa dalo vidieť aj voľným okom. Vypichnúť oči príslušníkovi Berkutu, upaľovať ľudí... to naozaj bolo ďaleko za mojou toleranciou. Za Vašou nie?  A odvtedy to sledujem pravidelne a systematicky. Takže si dovolím tvrdiť, že mám slušný prehľad:).

Nie som obdivovateľ Putina ani žiadneho iného politika. USA má dosť svojich problémov, rasizmus, chudoba... Sledjete dianie vo Fergusone? :) Je to kóšer?

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#18419 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se

2014-11-26 19:27:43

#18399: - Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se tvář 

 Ne neni koser rabovani a niceni ciziho majetku pod rouskou nespravdliveho rozsudku. Na protestech se dobre prizivuji kriminalnici, slusni lide protestuji slusne.

Stejne jako Majdan byl zneuzit radikaly a aktivisty. 

Roman Skácel
Hodonín

#18619 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se

2014-11-27 12:28:19

#18399: - Re: Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman má znalosti angličtiny, ale špatnou výslovnost :-) a pisatel se tvář 

Ono je to se Zemanem složité vždy a taky bude až do jeho hořkého konce v politice.

Dobře hovoří rusky tam, kde by bylo nejlepší ani nebýt, ne tak tam vůbec mluvit rusky, zato mluvit u nás doma o ruštině s ohledem na texty pístní disentové hard core kapely, u nichž docela zřetelně tvrdí, jak je dobře zná a tak z nich rovnou cituje vulgarity, jež v nich ani nejsou, to je věc jiná. Já si ty texty pro jistotu přeložil sám, než jsem sem přišel něco o Zemanovi tvrdit...

Už se fakt nesnažte, je to únavné Vám pořád dokola něco vysvětlovat, Vy "naozaj neviete, čo sa deje" (a já vím hodně přesně proč a už jsem Vám to i psal) a ani netušíte, co Majdan opravdu byl v DŮSLEDKU, a jeho skutečné přičinné souvislosti, když už si Ukrajina (její občané) naposled "oranžové zklamání" vyžrala až do dna a návrat Krmlu do Kyjeva nikdy skuteční ukrajinští demokraté nezkousli, to jen Janukovič si myslel opak, stejně, jako Jakeš kdysi u nás. A zase to souvisí s ideologií, která brání lidem vidět zřetelněji budoucnost.

Stejně, jako Vám.

P.S. Odmítám Vám sdělovat, co si myslím o USA na tématu k prezidentu ČR, tohle si řešte kde jen umíte a s kým jen chcete, jde o jednu další komplexní problematiku a já nemám na tomto tématu zase tolik času, abych se dočkal nakonec stejně toho samého nepochopení z Vaší strany i v tom, co si o USA skutečně myslím.

Jen napovím, že mají Američané jen ty samé potíže, co máme my, obecněji Evropané, s lidmi, jako jste Vy, fakt nic víc a dalo by se to rozepsat do stovek příspěvků a jít až na dřeň, jenže to by musela být diskuze a ne Vaše odmítání rozumně o problémech diskutovat, víme...?

A důkaz, ať to rovnou mohu uzavřít?

Například islámské právo Šaría ve spojení s bratranečekem Džihádem, který aktuálně straší na majáku desítkám tisíc lidí ve vyspělém Západním světě, protože už mají vše, jen ta "naprostá bída hmotná i duševní" jim tak moc chybí, že by proto i masově vraždili... 

A jen tak mezi námi, pokud spojíte Šaríu s Džihádem, přestává být Islám náboženstvím a začíná být dokonalou všezničující ideologií v podobě doktríny s Desaterem Totální Destrukce všeho a všech. Věřit pak tomu, že jsou Muslimové obecně mírumilovní může jen totální TROTL, který neví, že Šaría a Džihád tvoří podstatu Koránu, pročež potřebuje velmi rychle změnit jakoukoli svoji víru, za tu jednu jedinou Pravou, ...nebo umřít...

P.S. Víte, proč USA, ani NATO (tedy ani Evropa, vč. Turecka atd.) v Sýrii a Iráku nezasáhnou v dohledné době jakoukoli pozemní operací? Opravdu budu s Vámi dále diskutovat (klidně i problémy USA) jen tehdy, když se to pokusíte rozumně zodpovědět...

A bude asi ticho, že?