MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#18221 Re:

2014-11-26 12:28

#18218: -  

 To má chlastat jak Havel

To se má kurvit jak Havel

To má žít na učet svého národa

To má kouřit jak Havel až se prokouřil k smrti

co si s toho vyberete čím šel vzorem?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#18225 Re: Re:

2014-11-26 12:36:04

#18221: - Re:  

 Cha,cha, tohle všechno on už ale dělá...


Nepřihlášený uživatel

#18228 Re: Re:

2014-11-26 12:40:38

#18221: - Re:  

 Já myslím, že v lecčem, co jste vyjmenoval, Havla ještě překonal, až na tu druhou větu, to si netroufám odhadnout.

Roman Skácel
Hodonín

#18267 Re: Re:

2014-11-26 15:09:19

#18221: - Re:  

Hájit Zemana lhaním o Havlovi?

Doložte chlast, já doložím klidně ten Zemanův, v přímém přenosu z Chrámu sv. Víta v přímém přenosu ČT...

Doložte nejméně fotkami "kurevníka Havla", obávám se, že máte dost, neéterická bytost bydlí na pražském Hradě a poletujíc po celém světě, škodí jak jen "Ku*da"může...

Doložte "Účet národa(?)", člověk by se smál a smál, ani neví proč...

Doložte důvodně proč "Váš Kůň" nechcípne na "kouření a chlast" dřív než "soupeřův", to nedáte, Váš kůň nemůže než chcípnout. Jako, ten Jakeš, ten Kůl v plotě I., víme...? Jen mu bude po právu patřit "II."

Doložte Vzor Zemana pro zítřek, když Vzor V. Havla je nejen aktuálně v podbě busty v Americkém Kongresu, a taky v parku Oxford University, ...ale hlavě v srdích nemála "úplně normálních" lidí, kterým, jen stěží můžete ve své zaslepenosti nejen rozumět v češtině, ale byť jen chápat, kdo vůbec jsou. Pomatený mimozemšťane s ruským pasem...

P.S. Směr Východ, věřte mi, tam je Vaše "země zaslíbená", ohromným svištícím bičem, těsně před dopadem na Vaše záda, jakož i nejmenším myslitelně možným posraným dvorkem, ...oplývající... 


Nepřihlášený uživatel

#18340 Re: Re: Havel měl silné charisma

2014-11-26 17:19:48

#18221: - Re:  

 Havla ve všem dááávno překonal, až na ten druhý bod / není k dispozici info /.

Jinak Havel měl silné kouzlo osobnosti a ženy ho  velmi obdivovaly. V případě Z. to

bude asi  trochu jinak..........