MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#17887 Re: :-) já uvádím jasné ověřitelné argumenty, vy jste mne napadl a co více, pořád blábolíte cosi...

2014-11-25 20:19

#17880: - :-) já uvádím jasné ověřitelné argumenty, vy jste mne napadl a co více, pořád blábolíte cosi... 

 Zeman je nadprůměrne vzdělaný,rozumný,předvídavý.dobrý prognostik i politik ,který sklízí uznání po celém světe a dělá pro naši vlast obrovskou práci ,kterou vy nejste schopni pochopit.Dělá dobré jméno a obdiv Česka ve světě.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17895 Miloš Zeman absolvent bolševické VŠE je vzdělaný? Nedílnou součástí vzdělání....

2014-11-25 20:31:49

#17887: - Re: :-) já uvádím jasné ověřitelné argumenty, vy jste mne napadl a co více, pořád blábolíte cosi... 

 ...je kultura a morálka. Miloš Zeman je tedy spíše analfabet než "vzdělaný". Kde sklízí uznání? V totalitním Kazachstánu u tamního diktátora? 

A kdo s ním tu práci dělá? To sním tu bohulibou činnost dělá zloděj lukoil Nejedný či zloděj Mynář? Nebo snad naprostý dement Kmoníček? Nebo snad bezpáteřní blb Ovčáček? 

Neexistuje zde ani ve světě člověk jen trochu dbalý cti, který by s Zemanem spojil své jméno, on jakou komunistická zrůda to velmi dobře ví, proto kolem sebe také shromažduje zločince, které nechává krást a to i demokracii, oni jej za to na oplátku udržují u moci a dávají mu zdání "prezidenta". 

Zeman to je panelákový kulturista, člověk, který se dokázal takto za život zdevastovat je naprosté hovado, jak nakonec svědčí i to, jakou má povedenou rodinku. 


Nepřihlášený uživatel

#17958

2014-11-25 21:26:45