MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

jm

#17108 se zamyslete nad tím

2014-11-24 13:01

#17087: - To je jednoduché, tak to zdůvodněte proč si nemyslíte, že je Miloše Zeman zrůda..... 

...pana Zemana jsem nevolila,demokratické je přijmout rozhodnutí většiny a bojovat hlavně čestně...podsat petici,debatovat s lidmi,ale slušně a bez negativních emocí... ale nikdy bych si nedovolila říct,že je  zrůda....takto bych otitulovala možná masového vraha....a oklopuje se lidmi,které si vybral...tak jako pan Klaus a Havel....já ty lidi z okolí pana Zemana neznám osobně,ale nezdá se mi ,že by pan Kmoníček,Ovčáček byli takoví,jak je popisujete....pan Zeman je stejný jako v době,kdy byl premiérem...nevím,proč ho lidé volili a je to jejich rozhodnutí....a proto jsou hloupí,lůza apod. ?....zamyslete se nad tím.....a bojujte proti němu slušně

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17110 Re: se zamyslete nad tím

2014-11-24 13:05:15

#17108: jm - se zamyslete nad tím 

 ....ale "ruský šváb" to bude asi výstižnější.


Nepřihlášený uživatel

#17115 A jak byste charakterizovala zneužití pozice absolutně beztrestného k dehonestaci děvčat....

2014-11-24 13:09:01

#17108: jm - se zamyslete nad tím 

 ....která dávno před ukradením Krymu a rozpoutání války na Ukrajině Ruskem věděla, že je Putin zločinec a za to, že to projevili tak hlučně, že to slyšel celý svět zaplatila kriminálem v letech!!!!!!! ? Jak byste to nazvala, nedopatření Miloše Zemana? On sám jasně řekl, že se na to "připravoval" a "promyslel to", tedy je to zrůda, neboť jeho čin je zdrůdný, ale jak říkám, zkuste jinou charatkeristiku.