MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Martin Z.

#16995 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice!

2014-11-24 10:18

#16985: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice! 

 Já se neschovávám za nic a za nikoho. Jste vůbec schopni mi odpovídat bez tohož, aby jste hned používali oslovení soudruh,komunista atd. NE!!! Nic jiného totiž neumíte. Navíc, stále čekám na odpověď pana Němce, který stále schovává a nereaguje na přímé a veřejné dotazy. Srab placeny Kalouskem a Knížetem!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#17000 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petic

2014-11-24 10:22:56

#16995: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice! 

 Toto psal nemyslící zoufalec, Kalousek a Kníže si platí tuto petici!!!!!!!

A všichni, kdo podepsali z toho mají provize??? Ještě si dejte slivovičku a podumejte, třeba v té své mozkovně něco najdete?? :))))))))))

 


Nepřihlášený uživatel

#17005 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petic

2014-11-24 10:30:33

#16995: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice! 

 Jeden stále se opakující dotaz jednoho člověka. Já například jsem si přečetla text petice a podepsala jsem, protože s ním souhlasím. A neočekávám od pana Němce, že bude sám navrhovat jiného kandidáta, ani že bude reagovat na každý výkřik v diskusi. A když se Vám to nelíbí, prostě petici nepodepisujte, máte jíné, které Vám možná budou vyhovovat lépe.

jm

#17045 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petic

2014-11-24 11:21:39

#16995: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chci reakci od zakladatele petice! 

 Souhlas....pan Němec mi také neodepsal a předpokládám,že ani nenapíše.....autorem této petice asi není on....