MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16827 Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané,

2014-11-23 19:50

#16821: jm - Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané, 

 Jsem pravicový volič, ale pokládám se za demokrata. Je mi jasné, že když vyhraje volby levice má právo vládnout. I vlevici mám některé politiky kteří jsou mi sympatičtí. Pan Sobotka by mi také rozhodně nevadil. Ale Zeman prosím není prezident, je to moje osobní ostuda jako občana této země. Takovou toleranci obravdu nemám a když sleduji jeho po sobě jdoucí nekončící excesy jsem naštvaný a zoufalý. Mám pocit trapnosti i na dovolené když někomu sděluji svoji národnost. Nechcete si jej místo obhajování raději vyměnit za někoho normálnějšího? Potřebuji k lásce ke své zemi i spokojenost s chováním a výroky svého prezidenta. Nic víc nic méně. Děkuji za pochopení.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16831 Re: Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané,

2014-11-23 19:55:11

#16827: - Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané, 

 To je vaše neštěstí,jste netolerantní a to jsou obyčejně lidé bez informací a argumentů.Prostě jste někoho znenáviděl a nejste schopen se toho zbavit.To u klutivováných lidí není možné.

jm

#16843 Re: Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané,

2014-11-23 20:03:44

#16827: - Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané, 

 Na to máte právo a vše ,co uděláte je Vaše rozhodnutí....já jsem už starší člověk ,žijící v Praze a nechci Majdan v ulicích....nechce se mi potkávat davy povykujících lidí...k těm,kteří to myslí dobře se vždycky přidají ti,kteří se potřebují vyřvat a vybít...a jak takové lidi chcete zkrotit...jakmile vypustíte džina z láhve nenávisti,už ho tam nevrátíte....máme vládu,parlament,sněmovnu...není na nich, aby konali...jsou za to i královsky placení....posílejte dopisy,petice....


Nepřihlášený uživatel

#16871 Re: Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané,

2014-11-23 21:01:47

#16827: - Re: Re: Re: Re: Občané i bývalí ovčané, 

Ziji v zahranici, neumím si vubec predstavit ted byt v Cesku. Musi tam byt otresna atmosfera. Je mi moc lito lidi, ze musi takoveho cloveka trpet. Nedava logiku, jak se tento clovek dostal na Hrad. Prece nejsou v Cesku lidi tak hloupi a naivni. Cely narod ho velice dobre zna z minulosti. Cele je to velmi prapodivne.