MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Milouš

#16724 STATISTIKA PETICE

2014-11-23 16:40

Je docela úsměvné, že nejvíc podpisů na této petici je z Prahy. Z města, kde měl v prezidentských volbách navrch "KNÍŽE" . Takže pan Němec, zakladatel petice, je jen loutka mistra Kalouska, který by za svoje výroky zasloužil stejnou facku, jako dostal pan Rath, jen s malou změnou - od každého v tomto státě. Toto arogantní hovado stojí za vším, co se proti panu Zemanovi a nynější vládě, která konečně začala dělat pořádek v našem státě, chystá. Proti knížeti a Kalouskovi sepisujte petice,ale ne proti člověku, který se chová jako 10 000 000 občanů této republiky, kterým je prezidentem. A ta stará HEPA NĚMCOVÁ, ať jde taky do hajzlu. Najednou si vzpomněla, že Zeman byl u klenotů opilý. To ji to trvalo nějak dlouho. Nebo snad měla opici z výparů, které chuděra musela inhalovat tenkrát vedle Zemana? Tož to ale dlouho z toho střízlivěla, že si na to vzpomněla po takové době. Mám za to, že tato petice je jen snahou o to, aby se naši odsáci a topáci dostali k moci, aby se opět dostalo výhod všem podnikatelům a zbohatlíkům. Plivu na vás, kteří špiníte a rozvracite naší krásnou zem. A klidně si tu pište, jaký jsem komunistický hovado a debil a nevím co ještě, ale mě tím nenaserete, spíš rozesmějete, jelikož nic jiného neumíte!!!!!!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16738 Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-23 16:53:10

#16724: Milouš - STATISTIKA PETICE 

 Podle vás normální, že prezident kam přjde, tak kouří a pije ???  To, že se paktuje s Rusákama a naší zem táhne do katastrofy, s tím zřejmě souhlasíte...