MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16431 Také stále dokola, vzdělání k čemu máme vzdělání....

2014-11-22 22:17

#16411: - Re: Nikoliv prezident, tím jsem jej snad doufám nikdy nenazval, Miloš Zeman je zrůda..... 

 ....abychom byli schopni oddělit pravděpodbné od nepravděpodobného. To co popisujete je nepravděpodobné už fyziologicky a nepravděpodobné je to i proto, že by němalo žádný smysl takovou věc zveřejňovat, kdežto kritika Putina v Chrámu měla smysl obrovský, dnes po okupaci Krymu a rozpoutání války na Ukrajině je dokonce naprosto zřejmé, že to byla kritika více než nutná. V Chrámu proto, že pravoslavná církem hanebně kolaboruje s KGBákem Putinem a evidentně chvaluje, jeho ukradení Krymu a schvaluje mu nakonec asi všechny jeho zločiny. Ta církev, která by měla dbát o morálku a bránit svobody tak v Rusku nyní nečiní. 

Tedy to co popisujete vidím jako nepravděpodobné z mnoha pohledů, jstejně jako jsem už při prvních zmínkách o "masových hrobech" napsal, že je to věc krajně nepravděpodbná a uváděl jsem několik důvodů, např. ten, že Urajinská armáda nemá cíl vyhnat ruské etnikem a vraždění a zločiny se dělají proto, aby se případné etnikum zaleklo. Myslím si tedy, že např. v Doněcku páchají zločiny především Ruskové, neboť ti chtějí vyhnat tamní ukrajinskou menšinu. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16433 Re: Také stále dokola, vzdělání k čemu máme vzdělání....

2014-11-22 22:19:20