MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#16377 Re: Pokud Zeman skutečně masivně porušoval zákon o volbách, tedy ....

2014-11-22 19:41

#16360: - Pokud Zeman skutečně masivně porušoval zákon o volbách, tedy .... 

 Vy ste taký ústavný právnik z ľudu.  :-) A taký novodobý Josef Urválek. Dosť nechutné na môj vkus.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16379 Mne nazýváte Urválkem? Ústavní soud např. o Klaus-Zemanově makroamnestii prohlásil....

2014-11-22 19:50:52

#16377: - Re: Pokud Zeman skutečně masivně porušoval zákon o volbách, tedy .... 

 ....v přijatém stanovisku, že mu nepřisluší se z ústavního hlediska makroamnestií zabývat, ale zároveń s vymínil právo, se takovou věcí zabývat kdykoliv v budoucnosti. Nesouhlasná stanoviska byla naprosto srozumitelná a stručná a jasná, šroubovaná výmluva (doslova) ve většinovém názoru, tak to byl děs. 

Obodobné to bohužel bylo i s druhou věcí, tedy s velezradouKlause, kdy Us si připravil prostor právě názorem na Klaus-Zemanovu makroamnestii.

Tedy na rozdíl od vás, jsem alespoń některé (ty zásadní politické) nálezy ústavního soudu četl. 

Netvám na to, abyste mé názory na makroamnestii, velezradu Klause a případně velezradu Zemana akceptoval, ale názor samozřejmě vyjádřit mohu a co více, jako občan mám dokonce povinnost svůj názor vyjádřit obzvláště, pokud hrozí, že Miloš Zeman skutečně páchá velezradu setrváváním v ústavní funkci.