MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

někdo

#16265 Já se těším,

2014-11-22 16:34

#16245: - Re: Spíše si jistě mnozí z nás dovedeme představit Miloše Zemana v teplákách ..... 

 a ty to musíš poslouchat?...myslím ty Hovory...já jsem je nikdy neposlouchala....nechápu,proč ty,když Zemana nesnášíš....já taky neposlouchám slinty Kadla a jeho loutkovodiče

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#16267 Já na rozdíl od vás jeho voličů chci vědět, co myslí člověk aktuálně v ústavní pozici prezidenta....

2014-11-22 16:37:40

#16265: někdo - Já se těším, 

 ....obzvláště v situaci, kdy se jej já zdráhám nazvat prezidentem, neboť jsme si vědom, že  každé ústavní pozici natož v té absolutně beztrestné musí být demokrat v souladu s preambulí Ústavy, proto se Zemana zdráhám nazavat prezidentem, neboť je vše možné, jen ne demokratem. Člověk, který masivně, vědomě porušuje zákon, kterým se získává moc v demokracii, páchá jeden z nejhorších zločinů proti demokracii a tedy demokratem, tak to není určitě. 


Nepřihlášený uživatel

#16269 Zkrátím to, je naprosto zřejmé, že vy jako voliči Miloše Zemana vůbec netušíte....

2014-11-22 16:39:20

#16265: někdo - Já se těším, 

 ...jakou zrůdu jste dopravili na Hrad, protože vůbec neposloucháte, co tato zrůda za exkrementy vypouští z úst.