MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#15758 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:15

#15750: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

No to jsme dva, co by nás rozhovor těšil, tak se mějte pěkně o víkendu a vůbec, buďte šťastný, opravdu. :-)

Omlouvám se, potkal jsem před nedávnem na Pěší zóně v Hodoníně svého nejlepšího kamaráda (ptal se co teď aktuálně dělám a já mu to vyžvanil), známe se spolu už v nejlepším možném vztahu dvou kamarádů bez přerušení asi tak 43 let, prožili jsme spolu hodně už jako děti, pak dospívání, manželství, rodičovství, on je fakt BEDNA a učí na jedné VŠ matematiku, což umím i pochopit a tolerovat. Fakt. Přesto, že jsem spíš neexaktně filozoficky vyšinutý...

Slíbil, že sem jukne a hodně mi Váš styl připomínal to, jak by to asi uděal on... :-)

Promiňte mi tu záměnu a mějte se fajn...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15761 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:22:50

#15758: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Jsem na příjmu pane a sleduji Vás.

Až Miloš odejde z Hradu pozvu Vás na kávu jestli dovolíte. :)