MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15752 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:03

#15742: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Máte nejaký prehľad o tom čo beží na "našich kanáloch", ja mám prehľad len v spravodajstve a publicistike ČT, a tá je čoraz úbohejšia, už aj ten kresťanský magazín sa Vám zopsul, aj tam už pozývate ukrajinské ultranacionalistické aktivistky.:)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15755 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:07:43

#15752: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 tak si nalaď Moskvu, to je tvoje krevní skupina

Roman Skácel
Hodonín

#15763 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:27:07

#15752: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

Je mi líto, že Vám zas tolik nevyhovujeme. Už to nechme být.

P.S. Tu a tam nepravidelně, zato však naprosto pravidelně v klíčových okamžicích sleduji podrobně dění u Vás, dokonce jsem kdysi, když poprvé měla šanci Vaše opravdová pravice čekal do půlnoci na první předběžné výsledky koalice paní Radičové ve vobách a věděl, že to bude prd platné už předem. 

Křesťané u Vás? Demokraté co mluví maďarsky? Lidé nesoucí pochodeň pravé demokracie, té co už ji u nás dávno máme imlementovánu v duších lidí?

Ba ne, budete muset čekat, my z té pitomé zatáčky už prakticky vyjíždíme, "doba papalášů" u nás končí a budeme dál už jen v pohodě, Zeman nám k tomu pomůže, jak by to neudělal nikdo, koho znám u Vás.

Asi všechno...

Hočmi

#15772 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 17:41:59

#15752: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Když je naše publicistika natolik ubohá, tak proč ji sleduješ ? Kdyby byla skutečně tak zoufalá a nedůvěryhodná, jak nesmyslně tvrdíš, tak by nepochybně veškeré chování a výroky Zemana jako hlavy státu jen glorifikovala, všemožně oslavovala a servírovala by je národu jako jedinou pravdu.

Jelikož se ale k tomuto naštěstí nesnižuje a do svých pořadů bez jakýchkoliv pochybností zve na dialogy i jasně zfanatizované a nekritické zastánce Zemana ( naposledy Ivan David, bývalý ministr zdravotnictví ), tak ať se mně to líbí nebo ne, jedná se o komentáře a dialogy vyvážené, tím pádem na úrovni.

Tohle prostě nejde popřít ani kdybys na koze jezdil .......

Obávám se proto, že Tvým jediným cílem je plivat jenom nenávistný sliny a prudit svými komentáři, které nemají hlavu ani patu.

Panbůh s Tebou kámo ......., za další komentář už Tvoje vývody nestojí.