MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15719 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 15:44

#15714: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

 Jste přesvědčený o své pravdě-nespochybytelné.To snad stačí ,to mluví za Vás všechno.

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#15735 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač

2014-11-21 16:24:08

#15719: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Zblblý Slovač 

Tak teď už víme i něco o mě a co Vy? Co vlastně na takových diskuzích, jako je tato, hledáte a jaké máte názory, co vlastně reprezentujete, kromě extrémně mlhavého názoru na jiné.

Abych byl přesný zkoumavých náznaků názorů na jiné...

Víte, v demokracii (na politických diskuzích) je to snadné, stačí prostě mít jen názor a pokud budete reagovat PŘÍMO na mě, tak moji PRAVDU můžete dokonce velmi zřetelně názorově konfrontovat důlkadně s tou svojí, aniž bych kdy přešel do osobní roviny, tedy kromě hledání specifikace člověka, který sem přizpívá, anonymně a dokonale stručně nejasně...

Otázka zní, je to opravdu takový stydlín, nebo slušňák, který sice je skvělý, ale cosi ho brzdí, nebo je to celé úplně jinak?

P.S. Forestova máma (Forest Gump) byla moc chytrá žena, říkala, že život je jako bonboniéra, nikdy nevíte, co si to vlastně vybíráte, dokud to neochutnáte...

P.P.S. Jen tak mimochodem, pokud neřeknete svoji poravdu, platí ta moje, i když pochybuji, že jste schopen ji přehlédnout úplně celou...