MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#14750

2014-11-20 08:32

končíte, Havlovi pohrobci :-)))))
http://www.zvedavec.org/komentare_6223.htm :-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#14751 Re:

2014-11-20 08:35:39

#14750: -  

 Neagituj soudruhu, tvé omílané příspěvky, podobně jako i stupidní bonmoty prezidenta, nikoho nezajímají.

Roman Skácel
Hodonín

#14769 Re:

2014-11-20 09:30:23

#14750: -  

Ba ne, jen se sem vyjadřujte i nadále.

Podle mě je nezbytné s Vámi alespoň komunikovat, když hovořit a diskutovat poněkud není možné, protože toho nejste zatím mnozí schopni. Na náměstích a ulicích byste se spíš chtěli prát, a vztahy hrotit, než abyste se pokusili přemýšlet, kdyby jen o "nás" a o "Vás".

Jsme všichni svobodnými občany této země, máme právo na názor a pokud bychom chtěli skutečný názor veřejně prezentovat, můžeme klidně zůstat v anonymitě, ale mělo by jít o Názor, tedy vlastní sadu myšlenek, podporujících to, jak svět vidíme. Já i Vy a pak pouze odosobníme naši diskuzi k tématu a dovíme se hodně o skutečné...

...PRAVDĚ.

P.S. Pravda je to, co Demokracie a Svoboda hledají na jakémkoli jevu, jen díky skutečné Pravdě se můžeme posunout dále. A PRAVDA je jen jedna, lží a polopravd, skoropravd atd., je přitom prakticky nekonečno...

Věděl to už kdysi ve středověku mistr Jan Hus, člověk, který by se dnes choval spíše jako já, než jako Vy. On se pro svoji zřetelnou Pravdu dokonce nechal i upálit a přitom volbu měl, stačilo je trošku zalhát a mohl žít, jen by to už pak asi nebyl on, pročež o něm i po téměř šestistech letech víme...

P.P.S. Jen moje osobní pravda o mistru Janovi v kontextu dnešních skutečných problémů.

Rozumíte?

Ano, i o tom jsem s Vámi ochoten diskutovat, pokud Vám to pomůže "z klece ven".

Z klece, do níž jste se někteří zavřeli SVOBODNĚ, a v tom je ten "Váš" PARADOX...