MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Roman Skácel
Hodonín

#13941 Re:

2014-11-18 20:50

#13868: Milouš -  

Milouši, zníš jako Tvůj jmenovec před 25 lety na Hrádečku. Ještě musíš ale přidat i nějaký ten vtip, třeba o Zagorce, nebo o Kůlech v plotě, jinak se tu moc nenasmějeme...

I tak nás humor některé přejde, až si Zemanovo vlísávání se do přízně Putina už nebudeme muset jen odvozovat od jeho vztahu k Pussy Riot, nebo výroků o neruských vojácích na východní Ukrajině, ale rovnou z jeho slov do ruské celostátní televize.

Tam pan Zeman uvedl opravdu vše na pravou míru, podle něj jsou sankce vůči Rusku od EU a USA lost-lost-strategy (tedy oboustannou ztrátou, opakem win-win-strategy, tedy oboustanně výhodných vztahů, tedy spolupráce).

Až potud opravdu děsně vtipné, když se ale zeptáme, jak se na Zemanovu lost-lost-strategy dívá Ukrajina, které už poněkud pěkně velký kus území chybí a průmyslově klíčové oblasti jsou v troskách, pak výroky pana Zemana do ruské televize jsou opravdu na hraně ústavnosti České republiky. A kdyby nebyli protiústavní, je to minimálně otevřené schvalování anexe Krymu Ruskem (anexi Tibetu Čínou už schválil na návštěvě v Číně) a zřetelná podpora války na Ukrajině, kterou ŽIVÍ do slova a do písmene Rusko, jinak by už dávno bylo po konfliktu, což Zeman pro ruskou televizi otevřeně odmítá, podle něj jde o občanskou válku...

Kdyby byl Zeman raději sprostý jako dlaždič, než aby pro ruskou televizi žvanil doslava propagandistické žvásty a posilovat vůli Rusů v tom, aby mohli škodit nadále destabilizaci vztahů ve světě, která nemůže skončit jinak, než tím, že Rusko svoji win(RUS)-lost(UKR) - strategy vůči Ukrajině vzdá, neboť zde hrozí stále více konflikt globálnější. 

On nechápe, že sankce EU a USA jsou jen inermezzo, které globálnější konflik pro tuto chvíli jen co nejvíce oddaluje? A že doslova, jako červotoč rozežírá jedotu EU, protože ví, že bez této jednoty se Rusko opravdu anektovaných území už nikdy nevzá? Protože nebude poněkud muset... 

No tak Milouši, vysvětli mi to, o co Zemanovi při rozhovoru pro ruskou TV tedy šlo?

 

Jak to vidím já, pan Zeman není už jen politický hlupák, on postupně OPRAVDU míří nezadržitelně na platformu vlastizrady, protože tohle už přestává bý vtipné a začíná být velmi vážné...

 

Odpovědi

Milouš

#14434 Re: Re:

2014-11-19 17:50:52

#13941: Roman Skácel - Re:  

 Nevím, z jakého důvodu tady rozebíráte rusko,činu atd. Já jsem tady napsal svůj názor na petici, která byla založena kvůli sprostemu a vulgárnímu vyjadřování pana Zemana v rádiu. Protestanti se zachovali mnohem víc sprostě, když po představitelech a rektorech házeli potraviny a piskali do projevu. Tohle neni slušný protest! Je to jen ukázka, jak je cely nás stát sprostý stejně, jako prezident. Takže pro příště nechte přednášky nechte pro někoho jiného, ale tak, aby to bylo k tématu. Pan Němec, zakladatel této petice, je jen někým zaplacená a nastrčená figurka a tipuju to pana knížete a Kalouska. Zeman není ideál, ale porad lepší, než se prodat knížeti slintovi, kterému není vůbec rozumět!!!!!!!!!