MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#12258 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 17:39

#12173: Jastar - Re: Re: Re: Re:  

 Proč mě urážíte za to, že žiji v zahraničí ? Váš koment četl můj partner a nevěřícně kroutil hlavou.  Anglii nebo Německo, Irsko, Austrálii si můžete vybrat k životu i vy. Stačí se rozhoupat, odjet, najít bydlení, práci a je to. A zaručuji vám, že pokud budete mít práci , tak budete všude od ČR na západ v klidu. Začátek není vůbec jednoduchý, zdůraznuji ,  a období, když ztratíte práci, než najdete novou, také ne. Jinak pobyt v zahraničí je ta nejlepší škola a můžete porovnávat.  Zloba, nenávist, závist, proč ? Vždyt dost zlého se děje na silnicích, spousta dětí umírá na leukemii atd., atd.. Neuražte se, pokuste se změnit a važte si každého pěkného dne. Petra

Odpovědi

Jastar

#12300 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 19:51:07

#12258: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Všimněte si, že pod nickem Jastar tu opruzuje jeden vágus, který zde dělá dusno. 

Přestože jsem Vám nic nepsal, omlovám se  za něj.

Přeji Vám a všem Vašim blízkým zdraví, štěstí a životní pohodu.

V této žvanírně se dobře bavím, ale urážet byť anonymně, to moje parketa není.

 

Roman Skácel
Hodonín

#12327 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 20:55:17

#12258: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Víte Petro, podle mě to berete za špatný konec, vysvětlovat zdejšímu zookoutku, co je to pracovat a žít v zahraničí a co to obnáší, je na tomto tématu podobné sitaci, kdy krmíte hejno žraloků jednotlivými sardinkami...

Chtělo by to aspoň tuňáka, nebo dost velkou makrelu. Třeba nám řici, ale co nejobjektivněji, na polopravdy a lži jsme ještě pořád citliví, jak tam u Vás média vidí tuto zemi a její politiku. Případně i našeho prezidenta.

Za sebe Vám děkuji už jen za tu odvahu sem přizpět.