MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Adam Barnau

#12232 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 15:00

#12227: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Vy máte vlastenče tu naší českou zemičku, extrazlodějům, lupičum a morálním deviantům zaslíbenou, až příliš rád?

Tedy víc než si zaslouží???

Vlastenec abé Dobdovský by to lépe nenapsal... 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#12233 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-16 15:09:31

#12232: Adam Barnau - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Je mi jasné, že tomu neporozumí člověk, který se denně krmí negativními zprávami z médií, z nekonečných přiblblých seriálů o každodenním boji virtuálních lidí, proti virtuálním lidem jiným, a to opravdu důležité raději vidět nechce. Z každého Vašeho příspěvku je ta zloba a frustrace patrná, z každého, klidně ho podepište, jak jen chcete, Anonyme...

Podle mě jsme za těch 25 let udělali pořádný krok ke skutečně hodnotné a pevné demokracii a přestože se udělalo i kvantum fatálních chyb, u nichž stáli především Klausové a Zemanové, směr k Západní civilizaci je to nejdůležitější a tento směr a naše ideové ukotvení v jejím společenství, je zcela zřetelné. Dokonce i přes "odpor" těchto dvou politických papalášů, politických figur, které se ještě musí politicky globálněji ztrapnit, než skončí na smeťáku dějin...

Pokud ale někdo ten směr začne zpochybňovat, nebo snad nahrazovat směrem jiným, to už je pro mě nikoli k zamyšlení, nýbrž ke konání. Jen pro mně osobně, je mi jedno, co si o tom myslí konkrétní politické strany všech zaměření a programů, co jich u nás je. Dokonce i jedno, co si o tom myslí lidé, jako Vy.

A Pátou Putinovu kolonu v naší zemi kolem pana Zemana bych rád olepil nálepkami, které ji definují a odsuzují najednou, protože je to moje právo.