MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

kočkomilka

#11785

2014-11-15 13:52

Haló,tady "kočkomilka",ale ta skutečná,ta která se pod své příspěvky nestydí podepsat.. Ale vidím,ze ležím někomu hodně v žaludku,když se snížil k tomu,aby zde publikoval pod moji přezdívkou.Jenže ten,kdo je na této diskuzi od začátku,tak ví,že já nejsem hulvát,primitiv ani ubožák a tudíž nemám důvod psát takovéhle sprostoty.Chce se mi z Vás zvracet,chudáčku! Nemám důkaz,takže nemohu nikoho podezírat,jen je zvláštní,že z této diskuze zmizí"XY" a objeví se falešná"kočkomilka".Nicméně,já sama se pravé identity tohoto zoufalce nedopátrám,ale pokud se zde budou dále objevovat příspěvky pod mou přezdívkou,predávám to policii ČR.Já se očerňovat nenechám! Markéta Sedláková z Kamejku

Odpovědi

kočkomilka

#11791 Re:

2014-11-15 14:11:01

#11785: kočkomilka -  

 Haló, haló, tady je skutečná "kočkomilka" a ne ta plagiatka, která mi tu dělá ostudu. Jí nevěřte ale veřte mě. Jak muže někdo něco takového udělat, být takový. Já jsem Markéta Sedláková z Kamejku, mám na to plno svědků. Falešná kočkomilko, jdi mi z očí. Zítra (to né až v úterý) si dám tu kočkomilku patentovat a uvidíme kdo je ta pravá!nemám slov.Pane Skácel, zeptejte se Vašeho vedoucího v televizi jak mám postupovat. Dejte mi vědět. pravá Makkéta Sedláková z Kamejku. 


Nepřihlášený uživatel

#11792 Re:

2014-11-15 14:22:41

#11785: kočkomilka -  

 Pani Sedlakova. Velice si vazim Vas, pana Skacela a dalsich lidi, kteri dovedou slusne diskutovat. Ctu velice rada Vase prispevky. Asi lezite nekomu poradne v zaludku, ale nad tim se netrapte. Soudni lide ani na okamzik neuveri falesne kockomilce. Jedna se zrejme o nejakou Zemanovu pussynku. Prominte, chtela jsem napsat kocicku. Zdravim a preji prijemny vecer.


Nepřihlášený uživatel

#11793 Re:

2014-11-15 14:31:40

#11785: kočkomilka -  

Paní Markéto!  Myslím, že se tu pár lidí prostě baví na účet těch, kteří se  chtěli podepsat pod peticí a  v komentáři vysvětlit, proč podepsali.  Buď jsou jenom zlomyslní, nebo se cíleně rozhodli tuto petici znehodnotit, protože je to petice s nejvyšším počtem podpisů, jaká se tu  nachází, zatímco petice na podporu prezidenta mají podporu neporovnatelně nižší. Stačí potom vybrat několik podpisů, které vypadají podezřele, nebo jich několik zfalšovat a pak na ně poukázat, vyhledat, nebo dokonce vyrobit pár vulgárních komentářů, pár takových výkřiků o neplatných podpisech už se tu objevilo. Bránit se tomu nedá, ale nedat se tím vytočit je možné. Mějte se hezky, ID