MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#108302014-11-12 18:17Vážený pane Romane Skáceli,
neznám Vás, ale ráda se připojím, jste jeden z mála přispěvatelů, kteří argumentují inteligentně a na úrovni. Čtu vás se zaujetím a mám k vám úctu. Postavte se do čela slušných lidí, kteří za Vámi rádi půjdou. Kde? a Kdy? zvládneme pak něco? Jste realista, vím, ale co můžeme dělat, když už nechceme čekat.
|
|
Odpovědi
Roman Skácel |
#10838 Můj důvod2014-11-12 18:48:27Dobrý večer, děkuji za opravdu milá slova, jsem zde vcelku očekávaně spíše pod silným tlakem nepochopení základních skutečností, které jsou zcela patrné a zřetelné, stačí jen naslouchat a vnímat při tom smysl a souvislosti. Rozumím i tomu, proč lidé zde neumí vnímat názor jiných, který není v souladu s jejich přesvědčením, ideologií, vírou. Je to podobné náboženství. Všichni v něco věříme, někdo v Boha, někdo v komunismus, někdo v sebe, někdo v to, co říká nejlepší kamarád, massmédia, konspirační teorie atd. Ovšem víra člověka je o něčem jiném, než jsou ideologie, třeba náboženství, nebo politické přesvědčení a zvrácenosti, jako xenobobie, sexismus, o nichž ani nemusí lidé vědět, že jimi trpí, atd. Potom stačí ke své víře "zapřáhnout" i konkrétní světonázor a je těžké vymluvit věřícímu Boha a komunistovi "třídní boj". Ale naštěstí i demokratovi odpor proti ideologiím obecně. S tímto vědomím jsem zde a snažím se s lidmi komuikovat pro mě velmi důležitou a zásadní otázku: Je, nebo není hrubé porušování běžné lidské slušnosti a každopádně nejzákladnější politické kulturnosti, a vlastní dlouhodobé politické zásadovosti nejvyššho ústavního činitele, velmi varovným signálem směrem k naší ústavnosti? Došel jsem k Pravdě, že pro mě osobně to zásadní je a využívám svého práva na to, abych to mohl argumenty lidem sdělit veřejně. Neúčastnil jsem se v posledních mnoha letech žádných diskuzí k politickým tématům, altuálně ale nedokážu mlčet a jsme schopen i vzít si "dovolenou" a tohle prostě s ostatními občany této země probrat, protože jsem toho opravdu plný až po okraj. Je zcela irelevantní, koho volím a jakou ideologií trpím sám, zde budu hájit jen hlavní zadání a vymezovat se míním hlavně vůči POLITICKÉ STUPIDITĚ prezidenta, kterou je nezbytné správně definovat, jako opak moudrého, přičemž zároveň situaci, že škodí nejen obrazu občana a politika Miloše Zemana, nýbrž současně jako nejvyšší ústavní činitel ČR, našemu státu dovnitř i navenek. Rozděluje dále naší občanskou společnost a sáváme se stále méně stabilním partnerem našich strategických spojenců. Jak už jsem nejednou psal, nemám žádné souvěrce, souputníky, soudruhy, ani jinak obecně ideologicky zaměřené vstoupence, ani je nepotřebuji, cítím se stát uprostřed a občansky sám za sebe jen se svým přesvědčením v to, že mám Pravdu a přišel jsem pouze se svými názory tam, kde není možné uhnout této mojí Pravdě. Až se argumenty v těcho diskuzích vyprázdním zcela, vrátím se k běžnému občanskému životu, do té doby budu na obou peticích k dispozici pro diskuzi i k urážkám komukoli prakticky nepřetržitě pod svým jménem a tedy bez anonymity... Vedlejším cílem je zjistit skutečné motivy ostatních očanů k tom, aby pana Zemana podporovali i poté, kdy už není fámou to, že se opíjí i při sledovaných veřejných akcích a kdy už nikdo nemůže pochybovat o jeho hulvátsví a vulgaritě, a dále s ohledem na skutečnost, že ani neuvažuje o omluvě, též zřetelné bezcharakternosti. |
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
PETICE za přejmenování Moskevské ulice v Karlových Varech na počest Jiřího Bartošky
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Sky Shield pro Ukrajinu - otevřený dopis předsedovi vlády České republiky
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Výzva Radě ČT k odvolání generálního ředitele ČT Jana Součka
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Nesouhlas se současným vedením na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích, fungováním školy a komunikací vedení vůči zaměstnancům a studentům školy
511 Vytvořeno: 2025-06-16
PETICE RODIČŮ ŽÁKŮ PJZŠ HORÁČKOVA K SITUACI NA ŠKOLE
170 Vytvořeno: 2025-06-18
Petice na to aby karel shodil ten otresny knir
132 Vytvořeno: 2025-06-12
Podpora změny pronajímatele a vedení Beach Arena Ústi nad Labem
121 Vytvořeno: 2025-06-12
Petice za zpřísnění podmínek pro podmíněné propuštění pachatelů zvlášť závažných trestných činů
691 Vytvořeno: 2025-05-04
Petice za zachování centrálního financování tlumočníků českého znakového jazyka
2165 Vytvořeno: 2025-06-05
Petice proti VTE- Mšecké Žehrovice a okolí
100 Vytvořeno: 2025-06-10
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
131599 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice veřejnosti, rodičů žáků a bývalých žáků ZUŠ Biskupská 12, Praha 1
84 Vytvořeno: 2025-06-14
Petice za Demisi vlády - stop bitcoinové mafii!
336 Vytvořeno: 2025-06-09
Petice proti výstavbě soustavy větrných elektráren na Žulovsku a Javornicku.
1980 Vytvořeno: 2025-05-15
Otevřený dopis zástupcům hlavního města Prahy ke kapacitám a struktuře SŠ
681 Vytvořeno: 2025-05-18
Petice za zachování třídnictví p.Mgr.Jany Chromé,Bc. ve třídě 3.A ve šk.roce 25/26
66 Vytvořeno: 2025-06-15
Petice proti používání herbicidních postřiků ve městě Zlín.
59 Vytvořeno: 2025-06-19
Deklarace zastání se srnčí zvěře
2790 Vytvořeno: 2024-08-23
Vraťte vlaky na Dobříš!
1038 Vytvořeno: 2025-02-26
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
26506 Vytvořeno: 2021-12-22
PETICE ZA FÉROVÉ VOLBY
2702 Vytvořeno: 2025-06-01
Chceme čistý a bezpečný Novas pro všechny!
52 Vytvořeno: 2025-06-15
Petice za zachování sdílených elektrických koloběžek v Praze a nastavení vhodné regulace
275 Vytvořeno: 2025-04-30