MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

kulisák

#10738 Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 14:18

#10661: Roman Skácel - Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

Nechte si vaše slohová cvičení pro Vaše souverce a pokud reagujete, tedy k meritu věci.

Na všechno vám Wikipedia nestačí.

Subdodávkami pro cizí automobilové firmy se zase živí zahraniční subdodavatelé. 

A jestli mají v Česku nějaký "zprivatizovaný" kvelb, tak jen sklad či montážní halu.

Napište kolik podle vás pracuje v Mladé Boleslavi či ve Vrchlabí polských dělníků.

Píšete samé, pravda někdy umně učesané, kraviny. 

 

Odpovědi

Roman Skácel
Hodonín

#10775 Re: Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo"....

2014-11-12 15:48:28

#10738: kulisák - Re: Re: Re: Re: Navíc se Zeman tváři, jak je to "zadarmo".... 

Nemám souvěrce. Nemusím ani osočovat jiné z něčeho, aniž bych je znal, úplně mi stačí jejich názory k tématu, například zcela zde chybějící relevantní argumenty pro podporu pana Zemana, nebo i ty na jeho nepodporu.

Stručný může být jen člověk, který pošle zdravici, heslo, sprosťárnu, na názor je potřeba trochu více a je mi jasné, že pokud v něm bude jen jediná logická chyba, budu mít problém obhájit celou myšlenku. Totéž se týká chybných údajů i historických závěrů.

Nesoudím podle lidí zde přítomných kulturonost našeho národa, musím ale podle toho, jak se chová její nejvyšší ústavní činitel.

Mám to tady velmi snadné, pan Zeman je dokonale neobajitelný.

A dále platí, že já se pod své příspěvky mohu podepsat.