MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9724 Re: Re: Re: Re: "Dehonestoval úřad"? Co je to za nesmysl? Jak může dehonestovat úřad?

2014-11-10 19:24

#9710: Roman Skácel - Re: Re: Re: "Dehonestoval úřad"? Co je to za nesmysl? Jak může dehonestovat úřad?  

 Nebudu se tady předvádět jak Vy.Pokud je Vaším krédem rozvracet společnost svím jednostranným nenávistným tlacháním,bez toho aby jste byl schopen dát důkaz,tak si v tom pokračujte.Snad časem pochopíte že to nikde nevede a slušní lidé Vás nebudou brát vážně.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#9732 Re: Re: Re: Re: Re: "Dehonestoval úřad"? Co je to za nesmysl? Jak může dehonestovat úřad?

2014-11-10 19:35:12

Roman Skácel
Hodonín

#10218 Re: Re: Re: Re: Re: "Dehonestoval úřad"? Co je to za nesmysl? Jak může dehonestovat úřad?

2014-11-11 16:43:41

#9724: - Re: Re: Re: Re: "Dehonestoval úřad"? Co je to za nesmysl? Jak může dehonestovat úřad?  

 Tak to jste první, kdo mě tady obvinil z "rozvracení společnosti", už jsem zde byl kdeco na lidském těle obou pohlaví, kdeco z hapejzu i kanálu, ale z rozvracení společnosti mě tu ještě nikdo neobvinil...

Kdysi to mělo svůj poaragraf, ale jmenovalo se to Podvracení státu, bylo totiž tehdy jeho zřízení tak vratké, že ho podvracet bylo opravdu nebezpečné.

Až Vám nakonec to zřízení spadlo, pane...

P.S. Nenávist (možná nakonec i tu nefalšovanou třídní) hledejte ve svém srdci, najdete, to Vám slibuji. :-)

Bděte!