MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9711 Re: Re:

2014-11-10 19:07

#9690: - Re:  

 Vy "skutečný vzdělanče a inteligente",

je mi líto, že vám jde více o formát, jak smysl příspěvku. Je pravda, že možná nejsem příliš PC vzdělaná, a proto můj příspěvek může vypadat "k zblití".

Ale mám dostatečnou morálku na to, abych druhé lidi neurážela ve veřejné diskuzi. Nyní můžete namítnout, že jsem "urážela" p. Zemana, leč vše co jsem o něm napsala, je pravdou a veřejně se sám takto prezentuje.

Nechápu, co jste myslel tím "kavárenským povalečem", prosím vysvětlit, ale pokud jste myslel, že mluvím do větru, tak jsem byla volit.

I můj syn dokázal před volbami poznat, že kdydoliv kdokoliv p.Zemanovi položili otázku, on na ni nikdy neodpověděl. Je pravda, že rétoriku ovládá, a tím dokáže některé lidi obalamutit.

Na druhou stranu, p. Schwarzenberg má trošku potíže s mluvou, leč na otázky odpovídal na rozdíl od p. Zemana. A kdokoliv se o to zajímal, tak p. Schwarzenbergovi rozumněl.

Odpovědi

chartista

#9720 Re: Re: Re:

2014-11-10 19:20:57

#9711: - Re: Re:  

 Když už tak srdnatě obhajuješ toho pochcánka, alespoň mu nepraseč jeho příjmení.

Ana tebe ty maratonče z Hodonina, nehrozí na tebe Masaryk z pomniku, když se k němu přimotáš?