MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

ptáček

#8402 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 19:29

#8365: Roman Skácel - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pokud Vy považujete za civilizovaný svět to, když američtí hrdlořezové od konce druhé světové války vraždí civilisty po celém světě jen proto, že si chtějí prožít život podle svého a ne podle nich, je to Vaše volba.

Mojí říší snů je Česká republika, zbavená morálních deviantů, megalupičů a prostitutů, kterým vy děláte apologeta.

To, že se my dva neshodneme je logické. Vy držíte fangli morálním deviantům, amorálním megalupičům a já slušným pracovitým lidem.

A ti si také pana Ing. Zemana zvolili za svého presidenta.

Chápu, že vy ho za svého presidenta nepovažujete a to je  vše co s tím můžete vy a Vaši trabanti udělat.

Jen tak na okraj, moje sestra žije od roku 1984 v Kalifornii a já ji nevštěvuji od roku 1990 každý rok. Znám USA přímo a ne přes škvár, kterým nás zde krmí jejich ČT.  

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#8422 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 20:01:35

#8402: ptáček - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ........moje sestra žije od roku 1984 v Kalifornii a já ji nevštěvuji od roku 1990 každý rok

 

Jen aby nenastala zase doba, že se za ní už nikdy nepodíváte.

Roman Skácel

#8427 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 20:05:34

#8402: ptáček - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Omyl, pana Zemana za prezidenta této země považuji, protože jím fakticky je a logicky právě proto jsem na této diskuzi i já. A svému prezidentovi zde sděluji své NE zhovadilostem.

Mohu udělat víc, než si myslíte, mohu zde "slušným a pracovitým lidem", jako jste Vy oponovat v tom, že nás snad ohrožují naši strategičtí spojenci více, než z řetězu čerstvě urvané Rusko v čele s Putinem a jeho Kremelskou klikou.

Bože, člověk co viděl svět bude nakonec věřit Putinovu pejsánkovi Lavrovovi, konspiracím a tomu, že zde žijí jen slušní lidé a pak už jen devianti.

Právě Vy jste skutečnou obětí toho, co zde také pan Zeman aplikuje, říkám tomu demokratická třídní nenávist.