MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Riko

#8266 Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 15:11

#8238: Roman Skácel - Re: Re: Re:  

 Já s jeho názory na dění na Ukrajině souhlasím, je to zbytečně nafouklá bublina jako celá tahle petice. A znám spoustu lidí, kteří mají stejný názor a nemusí ve všem papouškovad media. Současná Moskva představuje pro naši suverenitu menší hrozbu než Brusel se svýma multikulti avantýrama. Kdy už to konečně pochopíme.

Odpovědi

ptáček

#8275 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 15:57:10

#8266: Riko - Re: Re: Re: Re:  

 Souhlasím s každým slovem Vašeho příspěvku.


Nepřihlášený uživatel

#8279 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 16:04:30

#8266: Riko - Re: Re: Re: Re:  

 jj, se Sovětským svazem na věčné časy... To už tady hednou bylo


Nepřihlášený uživatel

#8299 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 16:36:39

#8266: Riko - Re: Re: Re: Re:  

 .. co kdy přišlo ze " SSSR " dobrého ?

Roman Skácel

#8376 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 18:54:19

#8266: Riko - Re: Re: Re: Re:  

 Zákon akce a reakce. Pan Zeman prostě v poslední době perlí a připomíná mi "hasiče", který přilívá z velké cisterny velkým proudem do požářiště správné dávky benzínu.

A to jediné, čeho dosáhne svými činy a slovy VŽDY je takovýto požár na diskuzích, kde se jinak slušní lidé opravdu neuvěřitelně hádají o to, zda to bylo, nebo nebylo ještě pořád pochopitelné a aspoň trošku akceprovatelné. A dělá to rád a dělá to pravidelně a musí mu to dělat dobře, že nás rozeštvává křížem krážem celou zemí, to je vidět.

Co by musel udělat, abyste mu to už neodpustil?

Lidé jako Vy obviňují média, USA, Brusel, lidi kolem sebe, a to vše jen proto, aby si nemuseli přiznat, že už FAKT STAČILO a je nezbytné říci prezidentovi, že už s ním NEHRAJEME jeho přiblblé hry...

P.S. A otázka pak zní: proč tuto společnost cíleně rozděluje nejvyšší ústavní činitel, který má ve své funkci všechny předpoklady k tomu, aby nás dokonale spojoval?

Zkuste si na to odpovědět sám, můj názor na to by Vás stejně asi nezajímal.