MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

ČECH

#5154 Prezident je třešnička na dortu... Na co nadáváte???

2014-11-06 09:46


Začněte u sebe, všichni!

Dokud se tento národ lemplů, zlodějů, podvodníků, vychcánků a uplakánků nesebere, bude vše stejné.
Všichni chcete nakupovat bez papíru nejlépe zadarmo, nikdo nechcete platit daně, chtěli byste platy jako němec a všechno zadarmo a hned. Ale omyl. Teprve po létech dřiny a odříkání přijde toužený blahobyt. 
Společnost je v tak žalostně ostudném stavu, že to nikdy horší nebylo. Mezilidské vtahy se zúžily na kolonky má dáti a dal. Školství je děs, zdravotnictví umírá, rodiny se rozpadají, kultura upadá, závist a pomluvy, korupce a podvody vládnou celé společnosti. Politika a její představitelé jsou pro smích, možná pro pláč. 
V této situaci řešíte pana prezidenta???

Jestli Miloš nebo Karel, je to fuk který tam bude, Vás, občany, to stejně nezmění.... Jen na chvíli odvedete pozornost od skutečných problémů a ještě máte pocit, že jste hrdinové.

Při cestách do zahraničí se bojím říct, že jsem Čech, i když jsem na to vlastně hrdý. Naše jméno ve světě je opravdu hodně pošramocené..... Změníte to jen vy, ale změnou prezidenta určitě ne!!!
Ale pro mne za mne, klidně si ho vyměňte.


OMLUVA NA ZÁVĚR
Omlouvám se poctivým a slušným lidem, kterých se výše uvedené netýka. Škoda, že je Vás tak žalostně málo.

Odpovědi

Jenda

#5188 Re: Prezident je třešnička na dortu... Na co nadáváte???

2014-11-06 10:02:52

#5154: ČECH - Prezident je třešnička na dortu... Na co nadáváte??? 

 Plně souhlasím, ať si každý zamete před svým prahem. Stav společnosti jste vystihl. 

 I přesto chování pana prezidneta nemůže skončit mavnutím ruky.

 Vždy se chovám slušně i v cizině. K čemu mi toje, když potom hlava státu dělá mezinádoní  ostudu, to  si na čecháčky potom ukazují všude a je jedno jak se člověk chová.

 Klobouk dolu, ale před odvahou, kterou prokázal a rozpoutal tím tenhle cirkus. Národ to rozdělilo.  

 Nejvíce mě štvou lidi, kteří nedokážou ani rozumně diskutovat a umí jen urážet ostatní, chovat se jako  prasata.

 Publikujte tuto diskuzi do celého světa!!!!!!!!!!! Alespoň svět nebude ukazovat jen na Zemana, ale na  celý národ ubohých vidláků a pochopí, že Zeman za to nemůže.

 Slušní lidé pochopí, že to není adresováno jim.