MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#4239 Re:

2014-11-05 15:31

#4194: Julia Nečasová -  

 Volíte docela silná slova. Pravda je, že by president měl svoje slova více zvažovat, ale vzhledem ktomu jaká je politika našeho státu žumpa, není se co divit. Jste mladá, takže si asi neuvědomujete, že ČR stratila svoji suverenitu hned po sametové revoluci a stali jsme se sypatizanty západu a USA ať to stojí co to stojí. A k naší vlasti? Nevím, ač jsem podstatně starší než vy, jestli jsem ješte na svoji vlast hrdý a jestli je ta naše malá vlast ještě naše. Musíte ještě dospět než budete příště někoho odsuzovat. 

Odpovědi

Julia Nečasová

#4759 Re: Re:

2014-11-05 21:19:25

#4239: - Re:  

 ano, je jistě pravda že nevím zdaleka všechno, co a jak chodí. Ale jednu věc můžu říct jistě (stačí mi na to špetka dobrého vychování a soudnosti). Čuňata na hrad nepatří. Nepatří ani do rádia, kde se narovinu vyjadřují o kapele bojující proti útisku jako o "kundách, kurvác, děvkách". Nepatří před kamery, když se z opilosti sotva drží na nohou. Nežiji celý život v česku. Žila jsem dlouho v německu a Hong Kongu, více než dva roky v obou státech mi ukázaly dost cizího. A je pravda že náš stát je proti tomu díra. Ale nakonec, doma je doma, a hrdá nebo ne, je to moje vlast. Možná jsem mladá, ale dost jsem v poměru ke svým vrstevníkům viděla a zažila. A po tvrdší výchove v Asii si prostě myslím, že tohle by se na hradě dít nemělo.