MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3962

2014-11-05 12:46

Odpovědi

Adaljan

#4011 Prezident má hlavně reprezentovat

2014-11-05 13:03:41

#3962: -  národ, který jej vybral jako svého představitele doma i ve světě. Nevolila jsem ho v prvním ani druhém kole. Přesto mne reprezentuje. Jsem z jeho jednání stále smutnější - tak otevřené pohrdání lidmi a nedostatek svědomí se opravdu těžko hledá. I když na vrchol (nejen) české politické scény se bohužel dostanou jen jedinci, jimž by mohl jejich kůži hroch jenom závidět. Vyzývám k BOJKOTU pana Zemana - nekupujte známky s ním, přepínejte TV, když se tam objeví, nechoďte mu tleskat na jeho projevy...  - izolujme ho jak jen to jde. A zkusme si příště před volbami přečít něco o kandidátech, poslechnout si jejich názory - a ty své si před vhozením lístku do urny udělejme sami. Ne podle toho, kdo je víc vidět, protože si zaplatil média, letáky a odborníky na sociální sítě...

 

katka sheard

#4146 Re:

2014-11-05 14:37:10

#3962: 

 perfektně napsáno, přesně to vystihuje co si o tom už dávno myslím, nechápu jak tolik lidí mohlo volit člověka, který jim v přímém přenosu do očí tolikrát lhal, manipuloval informacemi v podstatě se voličům vysmíval. To vyjadřuje bohužel to, jakou malou úctu mají tito voliči sami k sobě, když si zvolí takového zástupce.