MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Bořitel iluzí

#3926 ...

2014-11-05 12:32

Prezident byl zvolen v přímé volbě. Můj favorit to nebyl, ale výsledky voleb ctím, protože jsem demokrat. Tato petice, jak je vidět, svobodné volby neuznává a myslí si, že hlas lůzy je směrodatnější, než to, jak se lidé ve volbách vysloví. Mimochodem, pamatujete si, že existovala i "petice za co nejpřísnější potrestání zrádkyně Milady Horákové"? Být to v dnešní době, to by bylo Kocábů, Bursíků, Krausů, Svěráků, Holubových a ostatních věčných petentů, kteří by si také přisadili...
Uznávám právo všech rozhořčených na vyjádření, taky se mi nelíbí prezidentův slovník, ale než budu podepisovat takovéto pochybné výkřiky, spíš si počkám na další prezidentské volby a tam vyjádřím svůj postoj. Dokud ještě můžu...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3930 Re: ...

2014-11-05 12:34:34

#3926: Bořitel iluzí - ... 

 konečně ......bravo

hajaja

#3960 Re: ...

2014-11-05 12:46:22

#3926: Bořitel iluzí - ... 

Že jednou existovala hnusná petice, neznamená, že jiné petice nemohou být užitečné. Třeba v tom, že skrze ní poznáme, jak se povedlo tomu alkoholikovi ve velmi rozvinutém stádiu této nemoci národ "sjednocovat". To, co staví na stejnou úroveň petici za potrestání Milady Horákové a dnešní chování Zemana, je právě ono pohrdání odlišným míněním a nenávist k k němu.

 


Nepřihlášený uživatel

#3969 Re: ...

2014-11-05 12:49:43

#3926: Bořitel iluzí - ... 

 ano nejlepší je čekat se založenýma rukama. Ano petice pod kterou se museli podepsat všichni partajníci.....