MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Hugo

#1725 Re: zbláznili jste se?

2014-11-04 12:30

#1716: - zbláznili jste se? 

 Přesně tak ...když pan Topolánek pravil nebo Macek fackoval lidi se u tv bavily a ted se pohoršujou???Kde to jsme ???

Odpovědi

MUDr. Marek Rošetský

#1737 Re: Re: zbláznili jste se?

2014-11-04 12:34:24

#1725: Hugo - Re: zbláznili jste se? 

 Svatá pravda rozumná řeč! :-D Ať doktor či "plebejk"! :-D

Jiří Kuba

#1767 Re: Re: zbláznili jste se?

2014-11-04 12:46:53

#1725: Hugo - Re: zbláznili jste se? 

 Nechci se zmíněných pánů nikterak zastávat, ale myslím, že srovnávat konzistentní hulvátství pana Zemana, s ojedinělými výbuchy emocí, prostě nelze. Pochopím, že někomu "rupnou nervy". Jednou, dvakrát.. i třikrát za funkční období. Ale tohle..?! Pana Zemana jsem vždy měl za chytrého, byť svérázného politika. Málokdy jsem s ním souhlasil, ale celkem jsem si jej vážil. Dokud se nestal prezidentem. Myslím, že měl zůstat u glosování z Vysočiny.. z této pozice mi jeho komentáře připadaly zábavné.


Nepřihlášený uživatel

#4151 Re: Re: zbláznili jste se?

2014-11-05 14:40:48

#1725: Hugo - Re: zbláznili jste se? 

 Každý člověk ujede, ale není za ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ možné, aby ústavní činitel vulgárně mluvil na veřejnosti. To je prostě neomluvitelné. V soukromí ať mluví jak chce - je jasné, že je jenom člověk. Ale rozhodl se vykonávat nějakou funkci a tu musí plnit bez pardónu. To je to, co mám velice za zlé. O vulgarismech a vůbec všeobecné komedii ve směmovně se tu asi nebudeme bavit...o to tu nejde. Prezident je nejvyšší funkce a ta nese určitá pravidla, ať se mu to líbí nebo ne. Pokud nemá na to, aby se choval slušně, tak ať jde od válu!